Tento krásný dům se nachází v australských Adelaide Hills a v současné době je domovem pro čtyřčlennou rodinu. Manžele a dvě děti. A život v tomto barevném domečku si pořádně užívají.

Není to jen tak ledajaké bydlení. Rachel, její manžel Gawaine a jejich dvě dcery Zaala Zahara a Luna Indigo by jiné bydlení nechtěli. Tento nekonvenční dům má totiž svoji historii. Celý život tam vyrůstal Gawaine. Jeho rodina ho naplnila hudbou a spoustou lásky. A v tom samém se snaží pokračovat i Rachel.

V celém domě vás určitě zaujme obývací pokoj. Obrovské arkýřové okno do místnosti pouští spoustu slunečního přirozeného světla. Pokoj je tedy velmi slunný, a tak tam na vás žádný splín nikdy padnout nemůže. I když obývák působí trochu jako veranda, je barevný s výhledem do zeleně. Tam můžete krásně relaxovat.

V interiéru můžete obdivovat spoustu zajímavých artefaktů, které si manželé přivezli ze svých cest po Africe, Indii, Íránu a dalších zemí. A domeček si podle toho také vyzdobili. Občas to u nich působí, jako by tam žila nějaká věštkyně. Rachel se specializuje na intenzivní péči, je totiž zdravotní sestra. A tak jejích služeb často využívají domorodé komunity.

Kuchyň působí trochu psychedelicky. Nacházejí se zde pestrobarevná umělecká díla, poličky plné různých nádob a další doplňky. Člověk neví, kam se dřív podívat a co dříve prozkoumat. Barevné obrazy, dřevěné dekorace a fotografie působí dojmem, že nejste ani v kuchyni.

Dětský pokoj není klasický, jak ho znáte. A pokoj je opět pěkně barevný. Dětem se tam moc líbí. A že mají úplně jiné hračky než ostatní děti? S tím si hlavu rozhodně nelámou. Dřevěné hračky jsou totiž také hračky.

V domě můžete posedět i venku. Posezení je stíněné vinnou révou, takže se zde během horkých dní skvěle zrelaxujete. Lehnout si můžete i ven na zahradu na barevné koberečky. Skvěle se tam cvičí jóga. I když jste uprostřed divočiny, užijete si hodně klidu.