Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Máte rádi bydlení v moderním stylu? Inspirujte se touto krásnou vilou

Jak se vám líbí tato moderní vila?
+ Další 3 fotografie
Líbí se vám moderní věci? Jste příznivcem moderního stylu? Tak to se vám určitě bude líbit tato vila. Nemovitost je známá pod názvem „Villa Moderna“ a nachází se v Sydney. S touto vilou přišel web homelove.cz.

Tato krásná vila se nachází v Darlinghurstu na předměstí Sydney. A je opravdu velmi zajímavě řešená. Jedná se totiž hned o dva domy. Jeden velký, kde jsou hlavní obytné prostory, a druhý malý. Tam jsou dvě místnosti, které se můžou využívat jako ložnice pro hosty.

K domečku také patří podzemní garáž pro čtyři automobily a dva oplocené dvorky s venkovním posezením. Zmínku si zaslouží také luxusně pojatý interiér, který je zařízený převážně moderním nábytkem. Nechybí tam ale ani několik velmi povedených vintage kousků.

Obývací zóna je velmi příjemná. Část zdi je vykachličkovaná a všimnout si také můžete elegantního paravánu. Nechybí ani sedačka, kde můžete relaxovat. Kuchyň s jídelnou vypadají trochu jako sklípek. Podsvětlená neomítnutá stěna místnosti dodává téměř magickou atmosféru.

V jedné z ložnic můžete obdivovat mimo jiné krásný krb a designovou stojací lampu. V této ložnici se vám bude spát jako v bavlnce. V relaxačním koutku si zase můžete všimnout barevného obrazu, vintage konferenčního stolku a pohodlného křesla. Tady můžete v klidu relaxovat a číst si vaši oblíbenou knížku. A nakonec si užijete krásnou atypickou koupelnu. Jak se vám líbí?

Mohlo by vás zajímat

Další články