Tato krásná vila se nachází v Darlinghurstu na předměstí Sydney. A je opravdu velmi zajímavě řešená. Jedná se totiž hned o dva domy. Jeden velký, kde jsou hlavní obytné prostory, a druhý malý. Tam jsou dvě místnosti, které se můžou využívat jako ložnice pro hosty.

K domečku také patří podzemní garáž pro čtyři automobily a dva oplocené dvorky s venkovním posezením. Zmínku si zaslouží také luxusně pojatý interiér, který je zařízený převážně moderním nábytkem. Nechybí tam ale ani několik velmi povedených vintage kousků.

Obývací zóna je velmi příjemná. Část zdi je vykachličkovaná a všimnout si také můžete elegantního paravánu. Nechybí ani sedačka, kde můžete relaxovat. Kuchyň s jídelnou vypadají trochu jako sklípek. Podsvětlená neomítnutá stěna místnosti dodává téměř magickou atmosféru.

V jedné z ložnic můžete obdivovat mimo jiné krásný krb a designovou stojací lampu. V této ložnici se vám bude spát jako v bavlnce. V relaxačním koutku si zase můžete všimnout barevného obrazu, vintage konferenčního stolku a pohodlného křesla. Tady můžete v klidu relaxovat a číst si vaši oblíbenou knížku. A nakonec si užijete krásnou atypickou koupelnu. Jak se vám líbí?