Červené víno

Obsahuje velké množství antioxidantů, které vám rozšíří cévy a produkují oxid dusnatý. Ten vede k silné a tvrdé erekci. Funguje vlastně úplně stejně jako viagra. Otevírá cévy a poskytuje potřebnou sílu.

Chilli

Chilli vám pomůže okořenit váš sexuální život. Zvyšuje totiž krevní tlak a rozšiřuje cévy. Díky konzumaci chilli budete mít pevnou a dlouhotrvající erekci. Takže pánové, před sexem si trochu okořeňte život a vaše partnerka bude v sedmém nebi.

Cibule

Tahle potravina vám asi nepřijde moc sexy, ale opravdu funguje. Obsahuje totiž alicin, který ředí krev a zvyšuje krevní oběh. Budete tak více napumpovaní a vydržíte opravdu dlouho.

Ústřice

Tato potravina je považována za jednu z nejlepších na erekci. Obsahuje totiž vitamíny a minerální látky, jako zinek a vitamín B6. Ty jsou důležité pro tvorbu testosteronu, který zvyšuje mužské vzrušení.

Třešně

Díky konzumaci třešní budete citlivější a zvýší se vám tak vaše erotické pocity. Svoje tělo budete moct lépe vnímat a ovládat. A rozhodně se nemusíte bát, že selžete. Třešně navíc zabraňují usazování plaket v cévních stěnách, to znamená, že se vám nebudou ucpávat tepny a vy si můžete užít váš sex o sto šest.

Banán

Banány obsahují hodně draslíku, díky kterému budete mít zdravé srdce a lepší krevní oběh. Ten je důležitý i při sexu. Pokud se vám vaše chlouba pořádně prokrví, budete mít erekci takovou, že na ni nezapomenete.