Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Máte problém s dosažením orgasmu? Těchto 5 potravin vám pomůže k vyvrcholení

Máte už tyto potraviny na vašem jídelníčku?
Sexuální energii a orgasmus hlavně u žen ovlivňuje psychická pohoda. Pokud jste ve stresu nebo pořád přemýšlíte nad prací nebo nad tím, co jste neudělala, je to špatně. Na orgasmus rovnou zapomeňte. Jenže s vyvrcholením vám můžou pomoct některé potraviny. Máte je už na vašem jídelníčku?

Zdraví a psychická pohoda ovlivňují u žen schopnost dosáhnout orgasmu. Pokud budete jíst tyto potraviny, tak to pro vás nebude zase takový problém. A svůj zasloužený orgasmus si užijete. Těchto 5 potravin vám pomůže do stavu extáze.

Semínka

Ať už si dáte lněná semínka, dýňová, sóju, cizrnu nebo slunečnicová semínka, ovlivníte tak pozitivně produkci pohlavních hormonů. Semena jsou totiž bohatá na omega-3 mastné kyseliny. Když jich budete mít v krvi dostatek, budete mít sexuální apetit a tím i intenzivnější orgasmus.

Hořká čokoláda

Pokud budete pravidelně konzumovat hořkou čokoládu, budete mít kvalitnější sexuální život. Obsahuje látku fenyletylamin, která vyvolává pocit pohody, potěšení, uvolnění od stresu a podporuje touhu po fyzickém kontaktu. Díky tomu pak nebudete mít potíže s dosažením orgasmu.

Plody moře

Afrodiziakální účinky mají především ryby a ústřice. Když je budete konzumovat často, naladíte tak svoje tělo na ty správné vibrace. Váš sex bude lepší, citlivější a vy budete vnímavější.

Banány

Toto ovoce je označováno za skvělé jídlo, které podporuje sex. Obsahuje vitamín B, který převádí sacharidy ze stravy v energii, takže díky němu budete v posteli mnohem aktivnější a náruživější.

Špenát

Tato zelenina obsahuje vitamín E, který produkuje pohlavní hormony v těle. Obsahuje totiž mangan, který usnadňuje výrobu ženského hormonu estrogenu. Díky němu vás čekají větší prožitky, emoce i lepší sex a rychlejší cesta k dosažení orgasmu.

Mohlo by vás zajímat

Další články