Zdraví a psychická pohoda ovlivňují u žen schopnost dosáhnout orgasmu. Pokud budete jíst tyto potraviny, tak to pro vás nebude zase takový problém. A svůj zasloužený orgasmus si užijete. Těchto 5 potravin vám pomůže do stavu extáze.

Semínka

Ať už si dáte lněná semínka, dýňová, sóju, cizrnu nebo slunečnicová semínka, ovlivníte tak pozitivně produkci pohlavních hormonů. Semena jsou totiž bohatá na omega-3 mastné kyseliny. Když jich budete mít v krvi dostatek, budete mít sexuální apetit a tím i intenzivnější orgasmus.

Hořká čokoláda

Pokud budete pravidelně konzumovat hořkou čokoládu, budete mít kvalitnější sexuální život. Obsahuje látku fenyletylamin, která vyvolává pocit pohody, potěšení, uvolnění od stresu a podporuje touhu po fyzickém kontaktu. Díky tomu pak nebudete mít potíže s dosažením orgasmu.

Plody moře

Afrodiziakální účinky mají především ryby a ústřice. Když je budete konzumovat často, naladíte tak svoje tělo na ty správné vibrace. Váš sex bude lepší, citlivější a vy budete vnímavější.

Banány

Toto ovoce je označováno za skvělé jídlo, které podporuje sex. Obsahuje vitamín B, který převádí sacharidy ze stravy v energii, takže díky němu budete v posteli mnohem aktivnější a náruživější.

Špenát

Tato zelenina obsahuje vitamín E, který produkuje pohlavní hormony v těle. Obsahuje totiž mangan, který usnadňuje výrobu ženského hormonu estrogenu. Díky němu vás čekají větší prožitky, emoce i lepší sex a rychlejší cesta k dosažení orgasmu.