Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Máte podezření na nevěru? 5 signálů, že váš protějšek chodí za jinou

Má milenku…nebo nemá?
Nevěra hýbe světem. Někteří ji považují za normální, ale většina ji neakceptuje. Pokud máte podezření, že váš milý chodí potají za jinou, je potřeba zjistit dostatek důkazů, abyste na něj mohla uhodit. I proto vám přinášíme 5 signálů, že vás váš partner podvádí.

1. Jak je možné, že má přátele, o kterých nevíte?

Začal se váš partner najednou scházet s lidmi, o kterých jste nikdy neslyšela a pokládá je za své přátele? Na vašem místě bychom začali větřit! Mohou to být lidé, které ho pojí právě s jeho milenkou. Pokud vás s nimi nechce seznámit a mluví o nich jen minimálně, rozhodně bude někde problém.

2. Bezdůvodně útočí

Najednou mu začnou vadit otázky typu: Kde jsi byl? Co jsi dělal? S kým jsi tam byl? Proč jsi mě nevzal s sebou? Okamžitě zvedne hlas a začne se rozčilovat. Neustále vám bude opakovat, že mu nevěříte a bude se snažit hodit vinu na vás. Perfektně platí přísloví „podle sebe soudím tebe“, a tak pokud mu vadí otázky dotazující se na jeho soukromí, můžete si být jistá, že před vámi něco tají. Minimálně v normálním fungujícím vztahu neexistuje tabu a nejsou věci, o kterých se nemluví.

3. Řeší, jak vypadá

Přestože mu bylo celé roky naprosto jedno, jaké má na sobě tričko, večer si s klidným svědomím nevyčistil zuby a šel spát a trenky měnil maximálně dvakrát do týdne, najednou je vše jinak. Urguje vás, abyste víc prala, ráno nezapomíná na vlasový styling, a dokonce dbá na složení a obsah své stravy? Dámy, nechceme vás děsit, ale nová žena je na obzoru a vy byste měly začít bojovat o to, co je vaše.

4. Bez telefonu ani ránu

Klasický nevěrník si neustále hlídá telefon. Není schopen si dojít v klidu na záchod, aniž by měl telefon v ruce. Pokud nikdy předtím na telefon ani nesáhl a najednou ho má téměř přirostlý k ruce a pod neustálým dohledem, není asi něco v pořádku, nemyslíte?

5. Potřebuje soukromí

Mívali jste upřímný vztah a najednou při každém telefonátu odchází do vedlejší místnosti, chodí sám se psem nebo dokonce náhle a často odchází z domova? Své časté vycházky a zpoždění není schopný objasnit a intenzita tohoto chování se neustále zvyšuje. Bohužel jste přestala pro partnera momentálně existovat, a pokud chcete vztah udržet, měla byste vymyslet plán.

Související články

Další články