Lidé si někdy ani nemusí uvědomovat, že žijí s nadpřirozenými bytostmi. Někdy si to také nechtějí přiznat. Většinou žijí ve velkých domech, ale je možné, že jsou také s vámi v paneláku. Poznáte to ale úplně jednoduše.

Stíny

Stalo se vám někdy, že jste viděli siluetu nebo nějaký stín a nemohlo to být nic z ulice? Duchové si také rádi hrají se světlem. Takže i když máte v místnosti všechna světla vypnutá a vidíte stíny, je to jasné.

Elektrické přístroje se samy zapínají

Světla, varná konvice, televize nebo rádio se samy zapínají a vypínají. To nebude ničím jiným než duchem. Měli byste s tím něco začít dělat.

Samovolný pohyb předmětů

Položili jste si propisku na stůl, šli jste na záchod a propiska je na zemi? A stalo se vám to několikrát po sobě? Duchové rádi pohybují s předměty. Postupně na vás začnou padat nebo do nich budete narážet. A pokud žijete sami, tak je to hodně divné.

Vás domácí mazlíček se chová divně

Pokud se vám stalo, že třeba pes útočí do prázdna nebo na křeslo a kočka vypadá tak, jakoby ji někdo hladil, nebo vám vaše děti tvrdí, že tu hračku mají od té paní, která bydlí v kuchyni, měli byste se zamyslet nad tím, jestli v domě nemáte ducha.

Nevysvětlitelné zvuky a šramot

Slyšíte ve vašem bytě zvuky, které nevydává ani lednička, ani nic jiného? Je možné, že máte v bytě ducha. Pokud se zdálky ozývá naříkání nebo dětský zpěv, můžete si tím být jisti.

Stalking

Duchové mají velmi zvláštní energii, i když není tak silná jako u člověka. Takže můžete mít pocit, že vás někdo sleduje. A možná to není jen pocit a on vás opravdu někdo sleduje. Můžete za sebou slyšet i kroky nebo šeptání.