Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Máte něco proti přistěhovalcům? Hvězda Modré laguny měla doma manžela, který pocházel z Íránu. Víte koho?

Manželství jim vydrželo pouhé 2 roky.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Další 2 fotografie
Brooke Shields byla po fenomenálním úspěchu filmu Modrá laguna sledovanou celebritou a hvězdou číslo jedna. Mohla si také pořádně vybírat a muži jí nadbíhali. Komu nakonec řekla své ANO?

Jejím prvním manželem byl tenista Andre Agassi. Vydrželi spolu dva roky mezi lety 1997 – 1999. Je známý jako úspěšný americký tenista, ale víte, odkud pocházel jeho otec?

Emmanuel B. Aghassian přišel do USA roku 1952 z Íránu. Tuto zemi dokonce reprezentoval na olympiádě jako boxer. Ano, tatínek Agassiho byl přistěhovalcem, který v USA hledal lepší život.

Otec slavného tenisty si po příchodu do Států změnil jméno na méně exoticky znějící jméno Mike Agassi a začal pracovat na svém americkém snu. Potkal svou životní lásku, Elizabeth Dudley, se kterou měl čtyři děti. Jedním z nich byl právě Andre, který se proslavil po celém světě.

A později sbalil dokonce hvězdu Modré laguny Brooke Shields. Manželství jim ale dlouho nevydrželo a dnes má každý jiného partnera. Brooke má dvě dcery se scenaristou Chrisem Henchem a Andre nakonec skončil se svou sportovní kolegyní Steffi Graf. Tenhle páreček má také dvě děti.

Související články

Další články