Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Máte nadváhu, a přesto toužíte po kariéře baletky? Vezměte si příklad z téhle ženy, která kvůli tancování shodila celých 50 kg!

Dnes Tiffany váží necelých 75 kg a pracuje jako instruktorka fitness.
Zdroj: Archiv
+ Další 2 fotografie

Je až neuvěřitelné, co všechno jsou někteří lidé ochotni podstoupit pro splnění svých snů. Dvaadvacetiletá Tiffany Broadfoot z Velké Británie se za každou cenu chtěla stát profesionální tanečnicí – a zhubla kvůli tomu celých 50 kg.

„Studovala jsem tanec na vysoké škole. Ze všech spolužaček jsem byla ta jednoznačně největší i nejtěžší a na jevišti jsem vedle nich vypadala jako obr. Mohla jsem tančit stejně dobře jako ony, ale kvůli mé nadváze to zkrátka nešlo. Když jsem si to uvědomila, rozhodla jsem se, že se sebou musím něco udělat,“ vzpomíná Tiffany.

Talentovaná dívka ovšem rychle přišla na to, že držet dietu je mnohem těžší, než by se na první pohled mohlo zdát. „Pracovala jsem na částečný úvazek ve fastofoodu a byla zvyklá cpát se od rána až do večera hranolky, grilovanými klobásami, rybími prsty a dalšími smaženými jídly. Přestože při tancování spálíte spoustu kalorií, ani zdaleka to nestačilo,“ vysvětluje.

Tiffany nicméně vytrvala a její úsilí nakonec přineslo své ovoce. „Začala jsem jíst zdravě, chodit do posilovny a přidala se k jedné místní hubnoucí skupině. Do května roku 2012 jsem shodila asi 6,5 kg a pak už to šlo docela rychle.“

Dnes Tiffany váží necelých 75 kg a pracuje jako instruktorka fitness. „Spojila jsem své taneční dovednosti s tím, co jsem se naučila o správné výživě. Chci pomáhat lidem zhubnout pomocí tance a změnit tak jejich život – jako se to podařilo mně,“ uzavírá.

Související články

Další články