Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Máte malý byt? Nevadí! Sušička se Vám nyní vejde i tam

Doby, kdy české hospodyňky sušily prádlo na šňůře, jsou už dávno pryč. S příchodem sušiček se všechno změnilo. Sušička nejenže usuší, ale zbaví vás nezábavného žehlení, prádlo nenačichne zápachem z komínů, chlupy domácích mazlíčků budou pryč, a o ušetřeném čase nemluvě.

Donedávna měly smůlu ty hospodyňky, kterým se domů tento objemnější pomocník nevešel. Ale i pro majitele menších bytů se nyní zablýsklo na lepší časy. Na český trh totiž dorazily úzké sušičky prádla, které nejenže se vejdou i do malého bytu, ale navíc disponují řadou chytrých funkcí. Úzká sušička dosahuje hloubky pouhých 46,5 centimetru, díky tomu se vejde opravdu snad do každé koupelny. Navíc se dá výborně kombinovat se slim pračkou, na kterou sušičku prostě postavíte.

Na výběr úzkých sušiček se můžete podívat ZDE.

A co vlastně úzká sušička nabízí?

Mezi nejpopulárnější značky těchto výrobků na českém trhu patří Candy a Hoover. Jejich úzké sušičky se nechlubí jen svými útlými rozměry, ale také řadou chytrých funkcí a vychytávek:

  1. Předností je opravdu jednoduché ovládání s přehledným displejem, které ocení třeba vaše babička.
  2. Fajšmejkři, kterým knoflík nestačí, zaujme Smart Touch technologie, s kterou budete sušičku ovládat ve svém chytrém telefonu.
  3. Potřebujete rychle vysušit vaše prádlo? Můžete si vybrat z programů sušení na 30, 45 a 59 min. Už nebudete čekat hodiny, než to složíte suché do skříně.
  4. Máte strach sušit své vlněné prádlo? V této sušičce nemusíte. Zvolte program Sušení Vlna, který získal i certifikát Woolmark.
  5. Obrovskou výhodu je nádoba na kondenzovanou vodu. Nepotřebujete připojení na odpad, stačí nádobku vylít.
  6. Tepelné čerpadlo = srdce dobré a úsporné sušičky. Nejenže šetří vaši kapsu, ale díky této technologii je sušení prádla mnohem šetrnější. Můžeme tedy sušit i náchylnější tkaniny jako je hedvábí.

Co na to Emanuele Ridi?

O kvalitě a spolehlivosti těchto značek ví své například Emanuele Ridi, který se do úzkých sušiček zamiloval: „Vyzkoušel jsem úzké sušičky Candy i Hoover a jsem z nich doopravdy nadšený. Díky svým rozměrům jsou neobyčejně praktické, protože se vejdou v podstatě do každé místnosti, kam je budete chtít položit. Ale jejich menší rozměry jim vůbec nic neubírají na kvalitě. Suší opravdu skvěle a navíc extrémně šetrně, takže vám prádlo vydrží mnohem déle,“ nešetří pochvalami slavný česko-italský šéfkuchař.

Život je dost krátký na to, abychom byli otroky domácích prací jako je praní, sušení nebo žehlení prádla. Ulehčete si práci, i když bydlíte v malém bytě!

Více informací o úzkých sušičkách najdete ZDE.

Související články

Další články