Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Máte kolem pasu tukovou pneumatiku? Víme, jak s ní zatočit!

Máte kolem pasu pneumatiku?
Zdroj: Profimedia.cz
Pokud chcete v plavkách vypadat jako sexy číča, je na čase začít ladit tělo. Nejhorší na hubnutí je zadek a břicho. Dnes se tedy podíváme na problémovou partii, tedy břicho. Zatočte s pneumatikou kolem pasu.

Říkáte si, co je to za nesmysl zbavit se pouze tuku kolem pasu? Myslela jste si, že pokud se hubne, tak celkově a nelze vyladit jen jednotlivou část? V tom případě se pletete, není totiž nemožné zatočit s tukem v problémových partiích. Podívejme se tedy, jak se zbavit tuku na břiše. Těchto 6 kroků vám pomůže k plochému bříšku a do léta budete sexy kočka.

1. 3× denně stačí

Léta se do vás vtlouká, že jíst se má 6× denně, a najednou přijdeme s informací, že 3× denně stačí? Je tomu skutečně tak. Pokud chcete vašemu bříšku odlehčit, vystačíte si v klidu s jídlem 3× denně.

2. Extrémní námaha není vhodná

Pakliže si myslíte, že když budete do postele lehat zbití, budete tak více hubnout, mýlíte se. K tomu, abyste správně hubla, je zapotřebí být odpočatá a dávat si jen takovou zátěž, jakou sama zvládnete.

3. Zelený čaj jako elixír

Hubnutí bez zeleného čaje jako by ani nebylo hubnutí. Jde o dokonalý antioxidant, který vám pomůže odbourat přebytečný tuk na břiše.

4. Břicho odbourá černý pepř

Právě toto koření zabraňuje vzniku tukových buněk, což je rozhodně pozitivní zprávou. Berte tedy černý pepř jako nezbytného spojence.

5. Když olej, tak kokosový nebo řepkový

Žila jste v domnění, že není nic lepšího než olivový olej? Mnohem lépe se vám bude hubnout bez oleje, a když už nějaký, tak jedině kokosový nebo řepkový.

6. Zapomeňte na bublinky

Sycené nápoje jsou opravdu naprosto nevhodné, a proto na ně raději zapomeňte. Právě bublinkové nápoje obsahují velké množství cukru a právě ten v nás vzbuzuje chuť na další cukr. Do léta to tedy vydržte bez koly.

Související články

Další články