Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Máte doma úplně první model iPhonu? Tak to zbystřete! Můžete na něm totiž pořádně vydělat!

Je to už 10 let, co se nám oficiálně představil zbrusu nový iPhone. Na trhu ho momentálně uvidíme jen sporadicky a od té doby už se hodně rozvinul. Jenže kdo ho doma ještě má, může jásat. Má totiž neskutečnou hodnotu!

V lednu uplynulo 10 let od oficiálního představení prvního iPhonu. A málokdy se najde někdo, kdo ho ještě používá. Za tu dobu se totiž vyvinul a už máme na trhu mnohem modernější přístroje. Pokud ale přece jen máte ještě takový přístroj doma a ještě jste ho ani nerozbalili, můžete jásat!

První iPhone se po uvedení druhé generace s názvem 3G začal označovat jako 2G. A v současnosti je opravdu velmi cenný. Na aukcích za něj nabízí až půl milionu korun! Takže pokud máte hluboko do kapsy, ale doma pořád první iPhone, můžete pořádně zbohatnout. Má to ale menší háček, musí být ještě zabalený.

Na cenu iPhonů 2G upozornil portál BGR.com a dokazuje to několika příklady skončených aukcí, ve kterých majitelé svoje iPhony prodali za neskutečné ceny. Nejvyšší cena, za kterou byl tento telefon prodaný, je 19 500 dolarů, tedy téměř půl milionu korun! Další takový kousek má v USA prodejce discountsdepot a prezentuje jej dokonce jako luxusní šperk ve vitríně.

Hodnota půl milionu korun je ale ta nejvyšší, co zatím padla. Další prodejce expedientone z USA nabízí iPhone 16 GB za zhruba 150 tisíc korun. Nerozbalené telefony iPhone 2G nabízí i italský prodejce collectionsapple za zhruba čtvrt milionu korun.

Související články

Další články