Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Máte doma akčního muže? Těmihle dárky ho doslova odzbrojíte!

Tipy na dárky
Pokud máte doma dobrodruha a bojíte se, že mu tradiční vánoční dárek nebude dost dobrý, pak nemusíte. Sáhli jsme do šuplíku novinek a vytáhli ty nejlepší tipy pro akční muže, díky kterým mu nejen vykouzlíte úsměv na rtech a můžete si být jisti, že zabodujete na plné čáře.

Vánoce jsou za dveřmi a vy si opět lámete hlavu, jak obdarovat svou akční polovičku, abyste jí udělaly letošními dárky radost. Pokud je váš muž dobrodruh, pak vsaďte na jistotu v podobě našich vychytávek, se kterými může vyrazit klidně až na konec světa. A vy s ním!

Každý muž má svůj nůž

Originálním dárkem pro muže dobrodruha je například lovecký nůž, na jehož čepel mu můžete nechat laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. Lovecký nůž Marttiini Lynx 139 má pevnou čepel a jeho špička je lehce zaoblena. Střenka nože je navíc vyrobena z finské břízy a je lakovaná. Čepel nože je z nerezové oceli 440. Vše dostanete ve světlém stylovém koženém pouzdře.

Náramky nejen na ukazování času

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 toho umí opravdu hodně a jakmile si jej jednou váš partner nasadí, už ho pravděpodobně nebude chtít sundat. Mezi klíčové benefity patří možnost kontrolovat příchozí notifikace, číst zprávy nebo ovládat hudební přehrávač. Vždy tak můžete mít volné ruce a telefon nechat klidně v batohu. Neméně důležitou funkcí náramku je schopnost monitorování sportovních aktivit. Ať se rozhodnete jít například běhat, potit v posilovně či vyrazit na horském kole, Mi Band 4 s vámi pokaždé udrží krok. Náramek umí měřit řadu důležitých hodnot, jako je tempo, vzdálenost, spálené kalorie, tepovou frekvenci a mnoho dalšího. Pokud tedy máte doma sporťáka, pak touto volbou určitě nic nezkazíte a budete mít jistotu, že bude váš milý na příjmu, i když si třeba půjde zacvičit.

Moderní alternativa kouření

Možná vašeho partnera už nějakou tu dobu štve, že jeho sportovní výkony klesají s přibývajícím počtem vykouřených cigaret. Pak pro něj máme novinku na trhu, která by měla potenciální riziko nemocí spojených s kouřením klasických cigaret snížit. Přístroj glo využívá technologii indukčního ohřevu, díky které nedochází ke spalování. Tak se daří redukovat množství toxických látek, které vznikají jako vedlejší produkty hoření. Podle dostupných studií jich je až o 95 procent méně než v kouři z cigaret.

Od listopadu přišla na trh novinka, která se jmenuje glo nano a zlepšení je oproti původní verzi razantní a viditelné pouhým okem. Proměnou prošel totiž především design zařízení, které je díky menším rozměrům opravdu úsporné a ideální k celodennímu používání, ať už jste v pohybu kdekoliv.

Drink na zahřátí

Na zimu nemůže žádnému dobrodruhovi chybět kvalitní destilát na zahřátí. Navíc, pokud se jedná o kvalitní českou vínovici z Radlíku, nemůžete udělat chybu, nic lepšího totiž v Čechách neseženete. Však také diplomy, které získala, vydají na tapetu půlky palírny. Zajímavostí je, že v Radlíku zásadně nepoužívají hotové víno, ale pouze kvalitní hrozny – odrůda je tajemství mistra destilatéra Kamila Kutiny. Průběh výroby kvasu je následně obdobný jako u těch nejlepších vinařů. A chuť, ta je přímo božská!

Související články

Další články