Asi každý máme svého ex, pokud nám tedy není deset a partnerské zkušenosti ještě nemáme. Všichni tedy známe tu nepříjemnou slabou chvilku, kdy nás přepadne silná touha ozvat se své minulosti. Myslíme si, že získáme pochopení, náruč, ale většinou to bývá přesně naopak. My pro vás máme 5 důvodů, proč se bývalým partnerům prostě radši neozývat.

1. Jiná reakce, než čekáte

Můžete si být jistá, že už nejste naladěni na stejnou vlnu, a tak pokud si voláte o útěchu, dostanete pravý opak. Hledejte pochopení a náruč u svých kamarádů a vykašlete se na ten blbý nápad řešit své starosti s bývalým.

2. Vše končí u sexu

Jestli si myslíte, že vaše setkání skončí nevinně, buďte si jistí, že tomu tak nebude. S bývalými jde o jednoduchou rovnici. Vše končí v posteli. Ráno si přijdete jako totální kráva, ale to je už pozdě.

3. Může vám to zvednout jeho současná

Nepouštějte se do hry na tenkém ledě. Vůbec nevíte, co se u vašeho ex právě teď děje, a mohla byste si ještě pěkně naběhnout. Takový milý telefonát s jeho partnerkou by vás rozhodně nepotěšil.

4. Padne na vás smutek

Odpoutejte se od minulosti a vzpomínání, pokud nechcete, aby vám bylo smutno. Proto nebude tím nejlepším nápadem chtít slyšet nebo vidět svou minulost znovu tváří v tvář.

5. Praní špinavého prádla

Dřív nebo později se při vašem hovoru dostanete ke starým křivdám, což nemůže nikdy dopadnout dobře. Právě proto se na setkání s ex radši vykašlete.