Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Máte chuť investovat? Prohlédněte si 7 nejkrásnějších amerických „hradů a zámků“, které jsou momentálně na prodej!

Hillsborough (Kalifornie), 28,8 milionu USD.
Zdroj: homelove.cz
+ Další 3 fotografie

Také jste jako malí snili o tom, že jednoho dne budete bydlet na hradu či zámku? Pokud nemáte hluboko do kapsy, můžete si tento sen nyní splnit. Počítejte ale s tím, že při placení se pěkně prohnete.

Například luxusní palác v Kalifornii, jehož fotografii jsme umístili do záhlaví tohoto článku, je nabízen k prodeji za 28,8 milionu USD. A přestože většina těchto přepychových panských sídel by vás vyšla mnohem levněji, pořád se jedná o částky v řádech desítek milionů korun.

  1. Chevy Chase (Maryland), 1,5 milionu USD – tento zámek je nabízen za překvapivě nízkou cenu. Důvodem je pravděpodobně skutečnost, že má „jen“ tři ložnice a čtyři koupelny.
  2. Johnson City (Tennessee), 4,3 milionu USD – replika španělského hradu z 18. století. Disponuje devíti ložnicemi a čtrnácti koupelnami. Samostatnou zmínku si jistě zaslouží i kulečníková místnost.
  3. Sedro Woolley (Washington), 895 000 USD – relativně malý (tři ložnice a dvě koupelny), ale přesto velkolepý hrad s vlastním mostem a přírodním koupalištěm.
  4. Lake Wales (Florida), 1,5 milionu USD – takzvaný „House of Josephine“ postavil v roce 1920 jistý bohatý bankéř pro svoji milovanou manželku. Jak romantické! Deset ložnic, osm koupelen, bazén, krásné zahrady… co víc si přát.
  5. Bolton (New York), 14,8 milionu USD – šest ložnic, šest koupelen a interiér zařízený nádherným starožitným a vintage nábytkem. Požadovaná cena nám však připadá poněkud přemrštěná.
  6. Garland (Nebraska), 695 000 USD – překrásný „viktoriánský zámeček“, obklopený hlubokými lesy. Má čtyři ložnice, tři koupelny a patří k němu pozemek o rozloze celých 60 akrů.
  7. Hillsborough (Kalifornie), 28,8 milionu USD – šest ložnic, dvanáct koupelen, krytý bazén, venkovní bazén, tenisové kurty, hřiště na raketbal, jezírka, meditační zahrady… komu by to bylo málo, ten si může koupit ještě sousední pozemek o rozloze 2,5 akru.

Tento článek vznikl ve spolupráci s portálem homelove.cz, zaměřeným na orientální a vintage nábytek.

Související články

Další články