Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Matce zemřelo miminko pár dní po porodu. Vzala si ho domů a neuvěříte, co s ním dělala!

Miminko zemřelo 6 dní po porodu.
+ Další 2 fotografie
Když žena přijde o dítě, je to to nejhorší, co se může stát. Jazmine Sands Sheehan porodila dceru Isabellu, která zemřela 6 dní po porodu. Ona se s tím ale nesmířila a s partnerem si ji odvezli domů.

Každý rodič se těší na svého potomka. Když o něj ale přijde, je to obrovská rána. Jazmine Sands Sheehan s partnerem Kevinem se těšili na svého druhého potomka. Ani v tom nejhorším snu by je nenapadlo, že se stane taková tragédie. Holčička několik dní po porodu zemřela.

Dcera Isabella se narodila 23. května 2016. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se měly stát nějaké komplikace. Byla to zdravá holčička a Jazmine neměla žádné problémy ani v těhotenství. Jenže lékaři přišli na to, že holčička měla vážnou srdeční nemoc. Nikdo nechápal, že se vůbec narodila živá.

Lékaři se jí snažili pomoci, ale onemocnění bylo příliš vážné. Isabella neměla šanci na život. Rodiče pořád doufali, že bude vše v pořádku a svoji dceru si odvezou domů. A dokonce pro ni měli v autě přichystanou autosedačku. Když holčička zemřela, vzali ji do auta a posadili ji do autosedačky. Dělali všechno tak, jako by byla živá. A mrtvá holčička s nimi jela domů. Chtěli se s ní ještě naposledy v soukromí rozloučit.

Nakonec ji zpopelnili v malé růžové rakvi a všichni jsou z její smrti zdrceni. Vyrovnat se se smrtí dítěte bude hodně těžké. Jazmine dokonce založila blog, kde řeší otázku důkladného vyšetření nenarozeného plodu.

Mohlo by vás zajímat

Další články