Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Matce se při porodu zastavilo srdce, probudila se jako třináctiletá!

Žena po porodu trpěla silným krvácením.
Zdroj: Profimedia
Těhotné Shannon Everett (22) se po porodu zastavilo srdce. Lékaři byli nuceni přivést ji do umělého spánku, aby jí zachránili život. Po probuzení zažila celá rodina velký šok!

Poté, co Shannon porodila, začala velmi silně krvácet. Její srdce se zastavilo na celých 68 minut. Doktoři jí zachránili život tím, že ji přivedli do umělého spánku. Když se po dvou týdnech probudila, netušila, že je dvojnásobnou matkou a dokonce, že má snoubence. Než upadla do bezvědomí a zastavilo se jí srdce, stačila matce a snoubenci říct, že je velmi miluje. Se svým snoubencem je společně šest let.

I přesto, že se ženě začalo dařit a z kómatu se probudila, byl její mozek poškozen a ona utrpěla velkou ztrátu paměti. Matka Shannon, Nicole Everett, doufala, že si z porodnice doveze vnoučátko, místo toho si dovezla zpět dvě děti.

„Volá na mě maminko, a když se jí zeptáme, kde bydlí, uvádí adresu, na které jsme bydleli, když jí bylo třináct,“ řekla Nicole pro britský Daily Mail. Rodina stále věří, že si bude moci Shannon vzpomenout a vrátí se do normálního života.

Související články

Další články