Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Mastná, šedá, tváře divé a hnáty křivé: Poznali byste vůbec zdecimovanou Carrie ze Sexu ve městě?

Sarah Jessica Parker nedokáže stárnutí zastavit.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
Herečka Sarah Jessica Parker (53) a její závislost na nakupování luxusních bot přerostla v takovou lásku, že si otevřela obchod se svou vlastní kolekcí bot "SJP" v New Yorku. Fotografové ale zachytili oblíbenou herečku v dost nelichotivém okamžiku. Na seriálové Carrie Bradshow je hodně poznat, že rychle stárne a podle toho také vypadá. Žilnaté ruce, vrásčitá tvář a ulízaný culík. Tak tahle si herečku rozhodně nepamatujeme!

Sarah Jessica Parker je známá hlavně díky své roli Carrie Bradshow v Sexu ve městě. Tam ji diváci doslova hltali. Jenomže nikdo nedokáže zastavit stárnutí a na hvězdné herečce jsou léta hodně poznat.

Sice ji musíme pochválit, že se snaží stárnout s grácií, ale když si vzpomeneme na to, jak vypadala její herecká kolegyně Kim Catrall v jejím věku v době natáčení, tak je vidět opravdu markantní rozdíl.

Herečka je doslova pověstná svými žilnatýma rukama. Kdysi půvabná Sarah miluje nakupování bot stejně jako její seriálová postava, a tak si otevřela obchod se svou vlastní kolekcí bot. Fotografové ji nachytali, když si zrovna jedny zkoušela, ale pohled na herečku nebyl vůbec hezký.

Mastné vlasy zčesané do culíku, vrásčitá tvář a ošklivé ruce. Tak momentálně vypadá třiapadesátiletá herečka. Co na ni říkáte vy?

Související články

Další články