Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

MasterChefa opouští Pepa Nemrava: Diváci zuří, že z kola ven nešla Pavlína Lubojatzky

Josef Nemrava je sympaťák.
Zdroj: Josef Nemrava archiv
+ Další 4 fotografie
MasterChef
V kulinářském pořadu MasterChef Česko 2020 jde do tuhého. V úterním díle se do rozstřelu dostal Pepa Nemrava a Pavlína Lubojatzky. Porota nakonec rozhodla, že soutěž opouští Pepa. Diváci jsou opět naštvaní, protože fňuknu Pavlínu už nemohou vystát.

Úterní večer patřil na obrazovkách televize Nova opět oblíbenému kulinářskému pořadu MasterChef Česko 2020 Pořad se pomalu blíží do finále a po úterním díle zbývají už jenom 4 soutěžící.

Vypadl Pepa

Výzvy jsou čím dál těžší. Dnešní výzva byla pod taktovkou loňské vítězky MasterChefa Kristiny Nemčkové Od Kristiny dostali soutěžící za úkol uvařit jídlo podle její předlohy. Nejvíce exceloval Pavel. Na balkón však neodešel, ale dostal výhodu do druhé výzvy.

Ve druhé výzvě museli soutěžící uvařit pokrm s tím, že potraviny mohli nakoupit maximálně za sto korun. Jediný Pavel mohl nakupovat za 200 korun.

Na balkón odešla jako první Ivka a hned za ní Pavel. Mezi posledními dvěma zůstali dole ukňouraná Pavlína Lubojatzky a Pepa Nemrava. Porota ve složení Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Honza Punčochář se nakonec rozhodla, že do dalšího kola nepostupuje Pepa.

Diváci zuří

Z vyřazení Pepy nejsou diváci nikterak nadšení. Většina z nich doufala, že porota konečně pošle domů Pavlínu. Jenže se tak nestalo. "Porota není objektivní, to je špatně," napsal jeden z diváků. "Pavlína měla už být dávno doma. Byli tam daleko lepší kuchaři," okomentoval další z diváků.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy