Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

MasterChefa 2020 ovládly silné ženy: Mateřská, rozvod ani těhotenství je nezastavily

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
odhodlání
Čtvrteční castingový díl soutěže MasterChef jednoznačně ovládly ženy. Jejich umění překvapilo nejen porotu, ale i diváky u televizních obrazovek. Čtvrteční díl přinesl tři zajímavé příběhy amatérských kuchařek, které mají každá svůj sen a rozhodly se ho splnit stůj co stůj.

Ve čtvrtém díle jsme měli možnost seznámit se s maminkou na mateřské Kamilou. Amatérská kuchařka vychovává ročního syna a do MasterChefa se přihlásila proto, aby dokázala ostatním maminkám, že i na mateřské je možné plnit si své sny.

Kuchtička na mateřské

„Chtěla bych dokázat sobě i ostatním ženským, že to jde dokázat, myslím si, že v gastronomii je až moc chlapů,“ vyjádřila se Kamila. Její sen je mít vlastní bistro. Inspiraci hledá ve francouzských bistrech, které nemají stálé menu a pořád se vymýšlejí nové a nové recepty z lokálních surovin. To by se líbilo i Kamile, kterou je partner ochoten zastoupit na mateřské.

Kamila porotu sice zklamala přetaženým flank steakem, nicméně dostala pochvalu za přílohy a získala třikrát ano. Zástěra od poroty Kamilu přesvědčila v tom, že i žena na mateřské může dělat to, co ji baví.

Restart po rozchodu

Administrativní pracovnice Bára z Příbrami si s sebou do studia vzala kamarádky. Přiznala, že se s manželem rozešli a ona se teď věnuje sobě a dělá, co ji baví. Bára, co má ráda víno, předvedla porotě „vytuněnou“ kulajdu. Na první pohled obyčejné jídlo porotce uchvátilo. Bára přiznala, že jejím snem je mít malou proseccárnu. „Chtěla bych tam dělat různý tapas a vymýšlet chuťovky k vínu.“

Za kulajdu i za Bářin sen o vlastní proseccárně dostala od poroty zástěru.

Těhotná a odhodlaná

Třetí výraznou účastnicí čtvrtečního dílu byla obchodní zástupkyně Lucie. Ta o sobě přiznala, že se odlišuje, protože si dělá ráda po svém. Při přípravě zauzeného pstroužka Lucie prozradila, že čeká druhé dítě. „Jsem na začátku třetího měsíce.“ „Jak to chcete zvládnout?“ zeptali se jedním hlasem porotci.

Soutěž bude probíhat několik měsíců a rozhodně se při ní nedá vyhnout stresu. „Bude to náročné fyzicky i psychicky,“ upozornil Lucii Radek Kašpárek. Těhotná Lucka je ale se vším srozuměná a porotu přesvědčila o tom, že to zvládne.

Jak budou odhodlané ženy postupovat dál v soutěži, se dozvíme už v příštích dílech kuchařské show MasterChef Česko.

Související články

Další články