Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

MasterChef Viki o jejím tajemném Ráďovi: Těšíme se na nový dům a přírůstek do rodiny

Viki vypadala v soutěži zdravě.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
ROZHOVOR
Viktorie Hrazdílková (25) se dostala do povědomí lidí díky kulinářské show MasterChef, ve které se stala jednou z nejoblíbenějších a nejpůvabnějších soutěžících. V rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínala na svou cestu MasterChefem, ale také prozradila perličky ze soukromí a naťukla problém sebepřijetí, se kterým se dlouho prala.

Když se s odstupem času podíváte na svůj start v MasterChefovi, je něco, co byste udělala jinak? Co byste vzkázala svému méně zkušenému já?

Soutěž MasterChef je soutěž světového charakteru a jak jsem brzy zjistila, "dobře vařit" v této soutěži nestačí. Musíte znát rozmanité kuchařské postupy, mít přehled o chuťových kombinacích, důležité je také být kreativní a nebát se ani experimentovat. Já vařila vždy zejména českou kuchyni, asi bych se před soutěží více zaměřila i na tu zahraniční, protože u některých exotických surovin jsem tápala.

Byla v MasterChefovi chvíle, kdy jste si skutečně sáhla na dno a chtěla to vzdát?

Asi nejhorší chvíle přišla, když jsme měli výzvu s žabími stehýnky a chvíli nás porotci nechali v domnění, že žabky budeme muset usmrtit sami. To je jedna z věcí, kterou bych asi nedala. Nikdy jsem nic nezabila a kuchař podle mě musí umět vařit, nikoli zabíjet.

MasterChef vám dal jistě mnohem více kladných zkušeností a příležitostí než těch záporných. Přesto, ovlivnila vás tahle show v něčem negativně?

Musím se přiznat, že ze soutěže si odnáším jen pozitiva. Byla to úžasná jízda a nikdy na ni nezapomenu. Osobně jsem měla také možnost se seznámit se skvělými porotci a dalšími amatérskými kuchaři, se kterými jsme tvořili super partu. Neuvěřitelně moc jsem se naučila a přesvědčila jsem se o tom, že gastronomie je můj život.

Jak se vám nyní daří vzhledem k pandemii koronaviru? Co váš projekt s Pepou Nemravou Seleví a možnost vařit u lidí doma? Je to momentálně reálné?

Je pravda, že korona pandemie zásadně komplikuje náš společný kuchařský sen s Pepou Nemravou. Náš projekt, kdy nabízíme vaření přímo s lidmi u nich doma, aktuálně nemůžeme provozovat, což nás mrzí.

V současné situaci alespoň pomáháme restauracím, které nás osloví s nabídkou, že pro ně připravíme meníčko na dovoz, které se poté prodává pod naším jménem. Myslím, že je důležité alespoň nějak podpořit gastronomii, která je v této době hodně ztrátová.

Osobně se také snažím na svém Instagramu dávat lidem tipy na rychlá a zdravá jídla, protože vaření doma je také aktuálním tématem většiny českých rodin.

V současné době se velmi mluví o umění přijmout sama sebe. Měla jste někdy s tím problém? Během MasterChefa jste prošla velkou proměnou. Co děláte nyní proto, abyste si udržela figuru?

V pubertě jsem měla s vlastním sebepřijetím velký problém. Bojovala jsem nejprve s anorexií a poté se záchvatovitým přejídáním, kdy jsem hodně přibrala. Naštěstí jsem svůj boj s PPP vyhrála a nyní se snažím lidem, zejména ženám, pomáhat s vlastním sebepřijetím a sebeláskou.

Snažím se propagovat zdravý životní styl, který je podle mě klíčem k tomu, abychom byli sami se sebou spokojenější a celkově žili šťastnějším životem.

O svém soukromí příliš nemluvíte. Přesto jste v jednom příspěvku zmínila "můj Ráďa". Jste v současné době zamilovaná a šťastná? Působíte velmi uvolněně a spokojeně. Můžete prozradit, jak jste se s partnerem seznámili?

S mým partnerem se známe už dlouho. Seznámili jsme se na VŠ, když jsme měli společné některé předměty. V současné době hledáme firmu, která by nám postavila náš rodinný dům, jelikož jsme nyní společně koupili stavební pozemek v mém rodném Kyjově. A taky se těšíme, že s novým domečkem si pořídíme i další členy rodiny.

Kdybyste měla možnost si vybrat, chtěla byste být v pozici porotce nebo si znovu zkusit zasoutěžit?

Musím se přiznat, že jsem hodně soutěživá a upřímně k porotcům ze soutěže MasterChef mám velký respekt. Tedy, kdyby to bylo možné, hned bych se do soutěže vrátila jako soutěžící.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy