Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

MasterChef Viki Hrazdílková provokuje: Předvedla výstavní postavičku a promluvila o menstruačním tabu

Viki Hrazdílková z MasterChefa provokuje: Předvedla výstavní postavičku
Zdroj: Viktorie Hrazdílková archiv
+ Dalších 6 fotografií
masterchef
Viktorie Hrazdílková (25) se proslavila v kulinářské show MasterChef Česko, kde sice nevyhrála, ale dostala se až do užšího finále a diváci si Viki oblíbili hlavně kvůli její příjemné povaze a optimistickému smýšlení. Viki si na sociálních sítích oblíbily tisíce lidí a sympatická kuchařka se rozhodla, že svůj vliv využije pro dobrou věc a promluvila o věčném tabu menstruaci.

"Vím, že o takovýchto věcech se moc nemluví, a zvlášť tady na Instagramu, ale menstruace je lidská a patří ke každé z nás," rozpovídala se na sociálních sítích sympatická Viki Hrazdílková

"Za menstruaci není třeba se stydět, naopak je důkazem, že naše tělíčka jsou zdravá a vše funguje správně. Neříkám, že menstruace je příjemná, ale rozhodně je přirozená. Když mám své dny, jsem občas dost protivná, a tak se snažím si své dny co nejvíce zpříjemnit. Čokoláda zabere vždy a poslední dobou jsem se taky dost skamarádila s menstruačními kalhotkami," dodává hvězda MasterChefa

Po skončení MasterChefa se Viki pustila do projektu se svým kolegou Pepou Nemravou, který ale nyní vzhledem k pandemii koronaviru nemohou vykonávat. Viki a Pepu si můžete jinak kdykoliv objednat a oni vám přijedou ukuchtit jejich vybrané dobroty. Momentálně ale mají smůlu jak oba dva, tak příznivci.

Viki se snaží ale být pozitivní, což je pro ni typické a alespoň své fanoušky na sociálních sítích potěšila snímkem v kalhotkách. "Vypadáš Viki naprosto perfektně. Klobouk dolů před tím, jak ses vypracovala," píší lidé do komentářů.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy