Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

MasterChef ve stylu pohádky Kráska a zvíře: Telecí hlava a kozí vnitřnosti dají soutěžícím pekelně zabrat

+ Další 3 fotografie

V duchu pohádky Kráska a zvíře se ponese nejnovější díl MasterChefa. Soutěžící dostanou za úkol najít krásu v surovinách, které na první pohled nepůsobí tak lákavě. Budou tedy muset zapojit veškerou fantazii, aby z nich vytvořili mistrovské dílo, neboť pozor, porotci neochutnají nic, co je vizuálně nezaujme. Podrobnosti redakci eXtra.cz sdělila TV Nova.

Středeční večer s kulinářskou soutěží MasterChef Česko se se svými výzvami ponese v duchu pohádky Kráska a zvíře. Tento díl se zaměří na nalezení estetické krásy v neobvyklých surovinách a otestuje schopnost pracovat se syrovým masem.

"Některé suroviny nevypadají na první pohled úplně vábně a my se často necháme odradit tím prvním dojmem a my tak nikdy nezjistíme, jak jsou vynikající," uvedl výzvu porotce Přemek Forejt. Tato úloha bude vyžadovat kreativitu. Soutěžící se tedy budou muset ponořit do světa zeleniny a připravit veganský pokrm, který okouzlí nejen vkusem, ale také svým vizuálním dojmem. "Viděl jsem tam spoustu krásný zeleniny. To je neskutečný, jak je ta příroda nápaditá a co dokáže vytvořit," okomentoval své dojmy soutěžící Honza.

Hlavy, držky a vnitřnosti

Tato výzva dá soutěžícím opravdu zabrat, neboť v rozporu s běžným zvykem, že i na první pohled nevábné jídlo může být delikatesou, porotci půjdou tvrdě za krásou a neochutnají nic, co je nebude okem lahodit. Své o tom pozná Kuba.

Do bezpečí balkonu postoupí pouze jeden ze soutěžících, který následně získá velkou strategickou výhodu. Jestliže první výzva byla o kráse, ve druhé, vyřazovací, půjde o zvíře. Přesněji o jejich ne často používané části, jako telecí hlava, držky nebo kozí vnitřnosti. Vítěz předchozí výzvy přiřadí jednotlivé kusy masa svým soupeřům a ti se s nimi budou muset popasovat. Jak to zvládnou? To se diváci dozví ve středu 29. listopadu ve 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy