Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

MasterChef se vrací: Kuchařská show v novém hávu a jak to bude s Pavlínkou

MasterChef Česko 2020.
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
MasterChef 2021
Oblíbená televizní show MasterChef přichází s revoluční změnou. S novou řadou, kterou mohou diváci očekávat na konci února, se vrátí řada známých tváří, které diváci znají z předchozích sérií. Tvůrci totiž zvolili úplně odlišný formát, v němž se v duelech utkají ti nejlepší z nejlepších, kteří se v minulých řadách probojovali na medailová umístění.

Dobří holubi se vracejí. Tak by se dala charakterizovat nová řada kulinářské soutěže MasterChef V ní se totiž na obrazovkách divákům opět představí někteří účastníci z předchozích sérií.

Televize Nova už dokonce potvrdila několik účastníků. Diváci se tak mohou těšit například na šampiony předchozích sérií Romana Stašu a Kristínu Nemčkovou, kteří spolu změří své síly. Další potvrzenou dvojicí je Jan Vorel, jenž v roce 2019 vybojoval skvělé druhé místo, a Pavel Berky Toho mají fanoušci soutěže v čerstvé paměti, jelikož oblíbený kuchař skončil minulý rok na třetím místě.

Porotci jsou soutěži věrní

Otázkou ale zůstává, zda se vrátí populární, avšak často houfně kritizovaná Pavlína Lubojatzky Logicky lze očekávat, že Nova oslovila i ji, jestli ale emotivní kuchařka na nabídku kývla, se dozvíme až časem.

MasterChef by navíc byl bezpochyby poloviční, kdyby se nevrátili tři populární porotci. Soutěžícím i divákům tak budou opět drásat nervy Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář. První díl oblíbené série se pak na obrazovkách objeví 24. února. Už nyní je jisté, že se bude na co těšit.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy