Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

MasterChef Roman Staša: Vítězství jsem musel tajit rok, podařilo se mi to i kvůli obří pokutě

+ Dalších 6 fotografií
Vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša (32) patřil již během soutěže mezi jedny z nejoblíbenějších kuchařů a diváky nakonec dostal nejenom svým kulinářským umem, ale také optimistickou náladou a dobrým srdcem. Jenomže Roman měl zkrátka štěstí v neštěstí. Získal sice titul MasterChef Česko 2020, otevřela se mu spousta dveří, které se ale bohužel opět zavřely, a to důsledkem pandemie koronaviru. Největší sympaťák celé show promluvil v rozhovoru pro eXtra.cz nejenom o dopadu pandemie na jeho profesi, ale také o tom, jaké bylo před veřejností rok tajit, že je vítěz.

Romanovi Stašovi se splnil sen a vyhrál MasterChefa 2020. Jedna polovina příznivců tvrdí, že si všechny získal svým laskavým přístupem a nepřeberným optimismem, druzí jsou zase toho názoru, že Roman nedychtil po slávě jako někteří jiní, a právě proto kulinářskou show nakonec vyhrál.

I přes prvotní nadšení a radost z výhry to v současné situaci Roman Staša nemá vůbec lehké. Jeho projekt, který tkví v tom, že lidem přijede ukuchtit až k nim domů perfektní menu a všichni se vzájemně pobaví, má kvůli koronaviru stopku.

"Momentálně bohužel nedělám nic. Pracuji na kuchařce, za tu ale zatím žádné peníze nemám. Stěžovat si rozhodně nemůžu, protože jsou na tom lidé mnohem hůř než já. Tahle doba je naprosto šílená. Musím se přiznat, že kdyby nebylo MasterChefa, tak se budu muset poohlédnout po jiných profesích," řekl Roman Staša pro eXtra.cz.

Málokdo možná tuší, že Roman musel rok tajit své vítězství. Jak sám přiznává, bylo to skutečně náročné období. "Tak já si myslím, že jsem své vítězství musel tajit snad rok. Nebylo to příjemné, ale úplně nejlepší bylo, když mě potkali lidé a říkali, že mi fandí a je škoda, že to nevyhraju," pokračuje s úsměvem.

"Na jednu stranu to bylo velmi příjemné a na druhou dost těžké. Samozřejmě, že i kvůli pokutě milion korun se mi to podařilo utajit," směje se Roman Staša a dodává, že tak velká pokuta už někoho přesvědčí o tom, aby nedošlo k nějakému nedopatření.

V reportáži Roman Staša promluvil také o tom, jak moc se realita lišila od toho, co diváci mohli vidět na televizních obrazovkách. Roman Staša byl také hostem Evy Decastelo (42) v pořadu Extra Host, na který se můžete těšit již tuto neděli.

Související články

Další články