Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

MasterChef Radek Kašpárek 14 dní po operaci páteře: O berlích, ale s úsměvem poslal ženě dojemný vzkaz

MasterChef Radek Kašpárek 14 dní po operaci páteře: O berlích, ale s úsměvem poslal ženě dojemný vzkaz
Zdroj: Radek Kašpárek archiv
+ Dalších 6 fotografií
operace
Není to tak dávno, co měli všichni strach o porotce kulinářské show MasterChef Česko Radka Kašpárka (39) ten totiž musel před zhruba čtrnácti dny podstoupit náročnou operaci páteře, ze které se v současné době zdárně zotavuje. Jeden z nejlepších kuchařů v Česku o svém zdravotním stavu informoval fanoušky na sociálních sítích a manželce poslal dojemný vzkaz.

Šéfkuchař a porotce divácky oblíbené show MasterChef Radek Kašpárek musel podstoupit náročnou operaci plotének. Kašpárek byl po operaci v nemocnici celkem tři dny a dnes se už lidem na sociálních sítích hlásil z tepla domova.

Na oblíbeného kuchaře čekala doma již těhotná manželka, která svému muži velmi pomáhá. Kašpárek je momentálně v rekonvalescenci a podle jeho slov se mu daří velmi dobře.

"14. den po operaci a dělám velké pokroky! Děkuji Všem za podporu a nejvíc mojí ženě za oblékání ponožek, mytí a jiné," vyšvihl poklonu manželce Radek Kašpárek na Instagramu.

Operace u Radka Kašpárka byla nutná, protože kvůli vyhřezlým plotýnkám přestal hýbat prsty u nohou. V současné době by se ale mělo šéfkuchaři dařit každým dnem lépe a palce mu drží také solidní základna fanoušků.

"A do půl roku do lázní. To by chtělo do Bechyně. Moje lázně po operaci páteře a kyčle. Lepší než v Třeboni. I když v Auroře je to taky super. Hodně zdravíčka," píší rady a podpůrné komentáře Radkovi fanoušci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy