Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

MasterChef Přemek Forejt odložil zástěru a začal zpívat: V klipu ukázal krásnou dceru Stellu

MasterChef Přemek Forejt odložil zástěru a začal zpívat: V klipu ukázal krásnou dceru Stellu
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 19 fotografií
video
Hvězdného věhlasu na poli gastronomie známý šéfkuchař Přemek Forejt (33) již dosáhl. Teď ale začal fušovat do zcela jiného uměleckého oboru, a to do zpěvu. Píseň Stella původně vznikla jako vtípek a zároveň překvapení pro Přemka. Tomu se ale nápad na píseň pro jeho dceru zalíbil natolik, že ji pod taktovkou kapely Nebe dotáhl se vším všudy, a právě teď do světa vypouští svůj první videoklip. Co na něj říkáte?

Hudebník a zpěvák kapely Nebe Petr Harazin si před časem do své talkshow, kterou pořádal v Jazz Clubu Havířov, pozval Přemka a jako malou srandičku napsal píseň pro jeho dceru Stellu. Píseň se mu ale natolik líbila, že ji chtěl dotáhnout do konce se vším všudy.

"Přemek začal jezdit k nám do zkušebny zkoušet, až jsme vše dotáhli podle našich společných představ, píseň jsme nahráli. Vše vzniklo zcela nenuceně a upřímně," nechal se slyšet Petr Harazin, který v loňském roce absolvoval protialkoholní léčbu a před pár dny se stal čerstvým ženáčem.

V textu songu se Přemek vyznává ze svých citů ke své dceři Stelle a nevyhýbá se ani svému dennímu chlebu a přirovnává ji k palačince. "Stella miluje stejně jako já v dětství vše sladké. Takže když je se mnou, často si dáváme krupicovou kaši, zmrzlinu, cukroví a dorty," smál se Přemek Forejt.

"S klukama z kapely Nebe jsme se dali dohromady na talkshow v Jazz Clubu. Hodně jsme si lidsky sedli a stali se z nás velcí přátelé, teď jsem dokonce byl Petrovi na svatbě, kde jsme píseň poprvé veřejně prezentovali. Vše bylo přesně podle mých i Stelliných představ. Natáčení jsme si všichni perfektně užili a kdo ví, třeba to nebyla naše poslední hudební zkušenost. Doufám, že se nám společně podaří s písní dál vystupovat i veřejně, ale vzhledem k mým časovým možnostem to necháváme otevřené a nic konkrétního neplánujeme," dodává Přemek.

Pokud vás zajímá, zda je Přemek stejně dobrý zpěvák jako kuchař, tak se mrkněte na video!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy