Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

MasterChef Pepa Nemrava ukázal, jaký kdysi býval balík: Velká proměna a slova uznání

Zdroj: Josef Nemrava archiv
+ Další 4 fotografie
masterchef
Josef Nemrava patřil mezi nejoblíbenější soutěžící kulinářské show MasterChef Česko 2020, ale vyhrát se mu nakonec nepodařilo. To ale nemění nic na tom, že účast v divácky oblíbeném MasterChefovi mu dost pomohla a Pepa se dostal do povědomí lidí. Nedávno na sociálních sítích ukázal lidem, jak byl kdysi obézní, a okamžitě se na něj sesypala slova chvály a podpory. Byl to právě Pepa a jeho dobrá kamarádka Viki, kteří během soutěže prošli nejmarkantnější proměnou.

Pepa Nemrava se těší velké popularitě po skončení show MasterChef Česko i přesto, že nakonec nezvítězil. Sympatický Pepa byl velký favorit spousty lidí a na sociálních sítích získal hodně příznivců.

Navíc před pár měsíci s bývalou soupeřkou a nyní velkou kamarádkou Viki založili společné podnikání.

My s Viki a s naším Sele ví jezdíme vařit už od února do restaurací a občas i k lidem domů. Do této doby jsme to dělali, abychom načerpali zkušenosti. Nyní, když už máme pocit, že si za vaření pro lidi doma můžeme říct i o honorář, tak jsme vytvořili na webu a Instagramu nabídku a objednávkový systém a vytvořili jsme službu s jasnými pravidly, co se týká výběru pokrmů, cen a různých dalších možností volby,“ popsal svůj nový projekt eXtra.cz Pepa.

Pepa se nikdy netajil tím, že své štěstí již v soutěži zkusil v roce 2019. Tehdy se mu ale brány před finále zavřely opravdu jen těsně. Pepa se ovšem nevzdal a další rok se pokusil o velké comeback. A jak diváci mohli sledovat, tentokrát se mu to podařilo.

Vynikající kuchař Pepa Nemrava měl ale pěkných pár kilo navíc a působil jako balík. Jeho obézní tělo je ale už dávno minulostí, protože nejenom Pepa, ale i Viki začali na sobě pořádně makat, zdravě se stravovat a nyní oba vypadají naprosto perfektně.

Pepa se ale za své tlustší období nestydí a během Vánoc se s lidmi podělil o snímek ze svého nejtlustšího období. „Pepo, je vidět, že na sobě skutečně makáte. Klobouček,“ vyjadřují Pepovi slova podpory jeho fanoušci.

Související články

Další články