Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

MasterChef Paolo poznal hněv uzdraveného Kašpárka: Se vám na to...

Na tři poslední epizody vystřídal v kulinární show MasterChef Česko na TV Nova porotce Radka Kašpárka obávaný Zdeněk Pohlreich, o němž se s oblibou mluví jako o rasovi české gastronomie. Nicméně nepsaný šéf poroty Radek Kašpárek se vrací ve velkém stylu a poslední šestici soutěžících si pozval do své restaurace Field. Ta jako jediná u nás už čtyřikrát obhájila ,Oscara gastronomie’, michelinskou hvězdu. 

Soutěžící dostali jedinečnou možnost uvařit michelinské chody pod jeho přísným vedením. Nejvíce se chvástal Paolo, který nastoupil s výhodou zlaté zástěry. Jenže právě on schytá zlobu Radka Kašpárka ze všech nejvíc.


„Já jsem prostě dostával za uši a vůbec to nebylo příjemné,“ popisuje svou jízdu v profi kuchyni Paolo, který si přehnaně sebevědomě myslel, že má nad ostatními navrch. „Nejsložitější na tom je pracovat pod Radkem v tom stresu. J*be vás za každou věc a pak se to všecko hroutí,“ komentoval Paolo, a to ještě ani nevěděl, co přijde.


Radek Kašpárek svou výzvu pojal tak, že pokud soutěžící neuvaří a neodprezentuje svůj chod podle michelinských standardů, nepustí ho na stůl. Váženými hosty restaurace se stali Jan Punčochář s manželkou, Přemek Forejt se sestrou Gabrielou a jako poslední povečeří manželka samotného Radka. Trvá tedy na absolutní preciznosti. A další výbuch na sebe nenechá dlouho čekat: „Hej Paolo, ještě jednou mi tohle uděláte a já se na to tady normálně vys*ru a končíte. Chcete, abyste se řízl? Tak proč to děláte, Paolo!“ opětovně vystartoval Radek Kašpárek.


Tento díl MasterChef Česko se tedy bude týkat především preciznosti a extrémních nároků michelinské kuchyně. Kolik chodů nakonec naservíruje Radek svým hostům a kdo z kuchyně odejde s ostudou? Dívejte se už dnes ve 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články