Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

MasterChef Česko: V nemilost upadl Omar, Pavlína se hřeje na výsluní. Ale jak dlouho?

MasterChef Česko 2020.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
zvrat
Středeční díl pořadu MasterChef Česko byl hodně napínavý. Soutěžící bojovali jako lvi o to, aby postoupili do dalšího kola. Nejslabšími články se stali tentokrát muži. Kromě trenéra Romana a módního návrháře Pavla zbytek mužského osazenstva příliš nezazářil. Možná to bylo i tím, že jindy zmatená Pavlína plnění výzev kolegů pozorovala z bezpečí balkonu. Při výlovu kaprů totiž její družstvo zvítězilo a tím získalo i imunitu.

Z outsidera soutěže Pavlíny, která byla především u diváků neoblíbená, se díky vyhrané výzvě stala hrdinka: "Ten pocit vítězství je nejkrásnější na světě, jsem na sebe tak pyšná," řekla po tom, co jako kapitánka dovedla svůj červený tým k vítězství.

Potížista Omar

Zatímco vítězové přihlíželi z balkonu tomu, jak se jejich kolegové potí u vaření žabích stehýnek a smažení karbanátků, porota si začala čím dál víc všímat, že nejslabšími články jsou Pája, Václav a Omar...

Tomu porota chtěla několikrát poradit, ale barman z Prahy si dál dělal věci po svém. To porotu rozčílilo, hlavně Přemka Forejta, který má na Omara už viditelnou alergii. "Přemek má na Omara sice už asi alergii, ale ani se mu nedivím. Omar se chová fakt děsně. Totéž Pája, maminčin mazánek. Oba ignorovali rady a nevyplatilo se to. Zejména u něčeho, co v životě nejedli a nevařili, bych své ego uzemnila," napsala do facebookové diskuze uživatelka Sylva.

"Nelíbí se mi, jak se chová. Je domýšlivý a nedá na rady porotců. Měl vypadnout, a ne jít na balkon," napsala svůj názor k Omarovi komentující Jitka.

Udrží se Pavlína na výsluní?

Od Pavlíny, která byla od začátku snad nejméně oblíbenou soutěžící, se dostal černý Petr do rukou Omara. Ten sice ještě nevypadl, ale zatím prošel vždycky s odřenýma ušima. Po Václavovi, který ve středu odešel se zdviženou hlavou, je horkým kandidátem na vypadnutí právě Omar.

A jak se povede Pavlíně, obhájí ve čtvrtečním díle své vítězství, anebo začne opět zmatkovat a fňukat jako v předešlých dílech? To se dozvíme už dnes večer na TV Nova.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy