Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

MasterChef Česko: V kreativním Souboji nejlepších získal Řád zlaté vařečky Pavel

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
speciál
MasterChef Česko se vrací na obrazovky se čtyřmi speciálními díly zvanými jako Souboj nejlepších. Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt opět přicházejí jako obávaní porotci oblíbené kulinářské show. Ve speciálních dílech proti sobě budou stát soutěžící různých řad a v první dílu jste mohli vidět dva nejvíce kreativní kuchaře v historii českého MasterChefa - Honzu Vorla a Pavla Berkyho.

Když se v MasterChef Česko řekne kreativní kuchař, okamžitě se lidem vybaví finalista z poslední řady Pavel Berky Z předposlední řady, tedy v roce 2019, byl však ještě jeden velmi zdatný a také opravdu kreativní kulinář jménem Honza Vorel Tito dva mladíci se proti sobě postavili ve speciálním vydání MasterChef Česko: Souboj nejlepších-souboj-nejlepsich.

Diváci mohli zavzpomínat na cestu obou soutěžících, kteří si za celou dobu kulinářského pořadu prošli několika vzestupy a pády. Předvedli nejen zručnost a rychlost, ale hlavně kreativitu, která se od mistrovských kuchařů očekává. Zatímco Honza strávil poslední rok v kuchyni Přemka Forejta, Pavel po získání třetího místa dál pokračoval v sebezdokonalování a vrhl se do skvělých spoluprací, které mu přinesly nemálo zkušeností.

Viditelný posun u obou kuchařů

Porotci si všimli na obou soutěžících, že se od své cesty v pořadu posunuli mnohem dál. Například Honza si zakládal dříve na tom, že může zvládnout klidně i dvacet komponentů naráz, po čase však tento počet značně snížil a je pro něj lepší připravit jen pár komponentů, a to na výbornou. A Pavel si začal všímat více toho, jak v kuchyni sám funguje, velmi se uklidnil a přestal být tak vystresovaný, když byl pod tlakem.

Úkolem mladíků bylo vytvořit pokrm, ve kterém bude hlavní surovinou ryba mořský ďas. Odměnou byl speciální Řád zlaté vařečky, který dostal ten kreativnější z nich. Po zhodnocení a vychválení obou kuchařů se porotci rozhodli, že tento speciální řád získá Pavel. "Budu ho hrdě nosit," upravoval si módní návrhář pyšně svůj odznak.

V příštích dílech MasterChef Česko: Souboj nejlepších se můžete těšit i na další soutěžící z minulých řad! Koho byste viděli úplně nejraději a koho naopak ne?

Související články

Další články