Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

MasterChef Česko: Souboj nejlepších plný tance a dobrot: Cukrářka Ivka znovu bodovala

MasterChef Česko: Souboj nejlepších plný tance a dobrot: Cukrářka Ivka znovu bodovala
Zdroj: se svolením TV Nova
+ Další 2 fotografie
MasterChef Česko
Středa přinesla další speciální vydání show MasterChef Česko: Souboj nejlepších a ani tentokrát nebyli diváci ochuzeni o pořádnou výzvu. Proti sobě se postavila veselá Ivka Sarauerová z poslední řady a rozjařená Katka Kolbová, která bojovala o titul MasterChefa v roce 2019. Cukrářská výzva není ta úplně nejoblíbenější, ale naprosto bravurně ji ovládla Ivka, která získala Řád zlaté vařečky.

Porotci se v MasterChef Česko: Souboj nejlepších opět předvedli. S cukrářskou výzvou to vzali pěkně od podlahy a pro kuchařky Ivku a Katku připravili značné ztížení práce. K pečení obě totiž musely použít mimo jiné i suroviny, které se k sladkému běžně moc nehodí. Tři suroviny ve třech variantách - sůl, ovocný ocet a sýr.

Katka hned po příchodu naprosto šťastná doufala, že se postaví proti jednomu z porotců, avšak její přání vyslyšeno nebylo. Když přiběhla Ivka, tak bylo jasné, že tento souboj nebude lehký. Ivka je naprosto úchvatná cukrářka, která se sladkým dobrotám věnuje roky. Stejně tak ale i Katka, která po skončení v soutěži MasterChef rozjela vlastní cukrárnu.

Na pečení měla děvčata hodinu a půl. Vše šlo jako po másle, ale ke konci začalo přituhovat, hlavně u Katky. Z nějakého důvodu s ní totiž "nespolupracovala" trouba a porotci navrhli, aby využila spotřebič své sokyně. A Ivka s tím neměla absolutně žádný problém.

Tanec s dobrotami

Obě dvě předvedly naprosto skvělý výkon, ačkoliv porotci házeli nepěkné pohledy, jak to umí. Například u Ivčina dezertu komentoval šéfkuchař Přemek Forejt, že samostatně jsou komponenty velmi zvláštní. Hvězda bikiny fitness si ale mohla oddechnout ve chvíli, kdy Přemek řekl, že spolu komponenty tvoří naprostou harmonii.

Řádu zlaté vařečky se nakonec dočkala Ivka, která předvedla o chlup lepší výkon, porotci prý neměli nijak snadné rozhodování. Kromě vzpomínek na minulé řady si diváci spolu s děvčaty mohli připomenout, jak se fandilo z balkonu, kde povětšinu času stáli ostatní soutěžící, kteří se probojovali do dalších kol. Porotci si pochvalovali, jaký tanec mohli sledovat a jaké ochutnali dobroty.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy