Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

MasterChef Česko: Souboj nejlepších a osudné kolo štěstí. Jak si poradí Chili a Lea?

Zdroj: se svolením TV Nova
+ Další 2 fotografie
MasterChef Česko
Už ve středu se mohou diváci a fanoušci oblíbeného kulinářského pořadu MasterChef Česko těšit na další Souboj nejlepších. Tentokrát ukáží, co v nich je Chili a Lea Skálová z minulých řad. Tématem dalšího exkluzivního duelu budou chyby a jak se z nich poučit. Jak si děvčata poradí?

"Soutěž MasterChef dává velký prostor k nápravě chyb. MasterChef je totiž o druhých šancích, stejně jako život," říká porotce a šéfkuchař Radek Kašpárek "I ti nejlepší dělají boty, ale jen ti úplně nejlepší umí své chyby proměnit ve výhody," doplňuje svého kolegu z poroty Přemek Forejt Mezi tyto typy kuchařek patří právě Lea a Chili.

Lea se i přes počáteční skepsi porotců propracovala až do finále. Byla největším překvapením MasterChef Česko 2019 Chili soutěž dokonce opustila, ale nakonec se vrátila a postoupila až do TOP 6. "Těším se, že tentokrát třeba nebudu tak nervózní a nebudou se mi tolik potit ponožky jako loni," hodnotí svou účast ve speciálních duelech Chili. "Vím, že mám v sobě takovou tu vietnamskou soutěživost. Jak říká náš trenér, neexistuje nic jako přátelský zápas," dodává hráčka amerického fotbalu Chili.

Osudné kolo štěstí

Výzvou pro obě kuchařky bude kolo štěstí. Milovaná i nenáviděná překážka MasterChefů obou ročníků. Dílo náhody tedy rozhodne, z čeho se bude vařit a také jaké omezení bude celé vaření provázet. Jedním zatočením kola mohou soutěžící přijít třeba o základní suroviny. Lea si nakonec vytočí svou největší černou můru a o pár minut později ji následuje se stejným výsledkem i Chili. "Kdybych to neviděl, tak tomu neuvěřím. Tomu lidi nebudou věřit," divil se výsledku na kole štěstí Jan Punčochář

Která z kuchařek si nakonec odnese Řád zlaté vařečky?

Související články

Další články