Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

MasterChef Česko: Souboj nejlepších a neoblíbená výzva. Ivka a Katka budou péct

MasterChef Česko: Souboj nejlepších a neoblíbená výzva. Ivka a Katka budou péct
Zdroj: se svolením TV Nova
+ Další 2 fotografie
kulinářská show
Další speciální duel MasterChef Česko přinese další záludnou výzvu – pečení. "Tato výzva patří vždy mezi nejméně oblíbené," vzpomíná Jan Punčochář na zděšené výrazy soutěžících, když se dozvěděli, že budou péct. Na umění vytvořit ten nejlepší dezert pohořeli i vítězové Kristina a Roman. Proti sobě se postaví Ivka z poslední řady a Katka, která soutěžila o titul MasterChef Česko v roce 2019.

Své cukrářské umění v MasterChef Česko: Souboj nejlepších proti sobě otestují dvě ženy – Ivka a Katka. Obě ve svých řadách v této disciplíně neměly konkurenci, proto byly žádaným "artiklem" v týmových výzvách. Ve středu se dozvíte, která z nich přesvědčí porotu a upeče lépe.

Zadání, které si pro ně porotci připravili, je obě dost překvapilo: "Tohle teda nejsou úplně suroviny, ze kterých by se dalo péct," přiznává Katka při pohledu na sůl, sýry a ovocné octy. Přála si původně postavit se přímo proti někomu z porotců, ale nakonec byla za Ivku ráda. Přiznala, že sledovala její cestu soutěží a moc ji chtěla poznat osobně.

Katka a Ivka mají hodně společného, v současné době se obě živí cukrařinou a jejich práce se těší velké popularitě. Bohužel je pojí i méně příjemná věc. Během soutěže se obě potýkaly s častými hejty diváků za jejich přílišnou excentričnost. Katka čelila nenávistným komentářům a Ivka zase diváky pobuřovala svým životním stylem, kterým je cvičení bikiny fitness.

Která z nich nakonec zvítězí a stane se královnou cukrářek kuchyně MasterChef Česko?

Související články

Další články