Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

MasterChef Česko si podmanila usměvavá Slovenka Besky. Co na to diváci?

Besky zvítězila v kuchařské soutěži MasterChef Česko.
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
MasterChef Česko

Letošní ročník MasterChef Česko vyhrála sedmadvacetiletá Veronika Dinišová, která je divákům známá jako Besky. Lidé jí její vítězství přejí a vůbec jim nevadí, že českou kuchařskou soutěž vyhrála Slovenka.

Besky alias Veronika Dinišová vyhrála letošního MasterChefa. O hlavní cenu se utkala s dalšími dvěma soutěřícími Jitkou a Petrou, ale všechny nakonec přesvědčila sedmadvacetiletá Slovenka.

Ihned po vyhlášení se v komentářích začaly hemžit pozitivní reakce. Je vidět, že Besky její výhru téměř všichni přáli. „Gratulace veliká od začátku jsem si ji vyhlídla a moc jsem ji to přála,” napsala uživatelka Karin. Konečně někdo komu jsem to opravdu přála! Krásná, milá, vtipná. Fandila jsem ji už od začátku,” uvedla Monika. „To, co vařila mělo smysl, měla to vyladěné a promyšlené do detailu,” komentovala Lada.

Pár negativních komentářů se našlo

V komentářích sice převládaly pozitivní komentáře, ale našlo se i několik málo negativních. Lidé hlavně naráželi na to, že je Besky Slovenka a vyhrála českého MasterChefa. „Tak to ne, Slavíka vyhrál Japonec, MasterChef Slovenka, to ne,” uvedla naštvaně uživatelka Eva. Reagovala mimo jiné na to, že letošního Slavíka vyhrál Mirai Navrátil, zpěvák s japonskými kořeny.

I přesto ale byli v komentářích spíše ti, kteří byli z její výhry nadšení. Může za to určitě i fakt, že Češi vycházejí se Slováky díky dlouhé společné historii velmi dobře.

Související články

Další články