Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

MasterChef Česko si podmanila usměvavá Slovenka Besky. Co na to diváci?

Besky zvítězila v kuchařské soutěži MasterChef Česko.
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
MasterChef Česko

Letošní ročník MasterChef Česko na TV Nova vyhrála sedmadvacetiletá Veronika Dinišová, která je divákům známá jako Besky. Lidé jí její vítězství přejí a vůbec jim nevadí, že českou kuchařskou soutěž vyhrála Slovenka.

Besky alias Veronika Dinišová vyhrála letošního MasterChefa. O hlavní cenu se utkala s dalšími dvěma soutěřícími Jitkou a Petrou, ale všechny nakonec přesvědčila sedmadvacetiletá Slovenka.

Ihned po vyhlášení se v komentářích na sociálních sítích začaly hemžit pozitivní reakce. Je vidět, že Besky její výhru téměř všichni přáli. „Gratulace veliká od začátku jsem si ji vyhlídla a moc jsem ji to přála,” napsala uživatelka Karin. Konečně někdo komu jsem to opravdu přála! Krásná, milá, vtipná. Fandila jsem ji už od začátku,” uvedla Monika. „To, co vařila mělo smysl, měla to vyladěné a promyšlené do detailu,” komentovala Lada.

Pár negativních komentářů se našlo

V komentářích sice převládaly pozitivní komentáře, ale našlo se i několik málo negativních. Lidé hlavně naráželi na to, že je Besky Slovenka a vyhrála českého MasterChefa. „Tak to ne, Slavíka vyhrál Japonec, MasterChef Slovenka, to ne,” uvedla naštvaně uživatelka Eva. Reagovala mimo jiné na to, že letošního Slavíka vyhrál Mirai Navrátil, zpěvák s japonskými kořeny.

I přesto ale byli v komentářích spíše ti, kteří byli z její výhry nadšení. Může za to určitě i fakt, že Češi vycházejí se Slováky díky dlouhé společné historii velmi dobře.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy