Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

MasterChef Česko: Ostřílený Pavel Berky o souboji nejlepších s Honzou Vorlem, slova plná nejistoty

Zdroj: Se souhlasem TV Nova / Pavel Berky
+ Další 2 fotografie
masterchef
Už zítra se v kuchyni MasterChef Česko opět rozhoří ohně a bude se soutěžit a vítězit. Tentokrát půjde o speciální duely, kdy se během čtyř večerů proti sobě postaví ti nejlepší z minulých dvou řad.

"Pro každou dvojici jsme připravili speciální výzvu, na jejímž konci jeden ze soutěžících získá exkluzivní řád soutěže MasterChef Česko," prozradil Radek Kašpárek spád následujících večerů.

O Řád zlaté vařečky se jako první utkají největší kreativci a favorité obou řad Honza Vorel a Pavel Berky "Několikrát jsem si říkal, že by bylo zajímavé vás dva vidět vařit proti sobě," nechal se slyšet Jan Punčochář, který tak zároveň naznačil, že tahle dvojice byla i přáním diváků.

To potvrzuje i programová ředitelka televize Nova Silvia Majeska: "Často jsme na našich sociálních sítích vídali diskuze, jak by to asi dopadlo, kdyby proti sobě stanuli ti nejlepší z minulých řad. Inspirovali jsme se touto myšlenkou a dáme divákům jedinečnou možnost sledovat tento souboj na televizní obrazovce v bonusových epizodách MasterChef Česko: Souboj nejlepších Věříme, že tento unikátní a jedinečný pořad bude mít úspěch nejen u fanoušků MasterChef Česko."

Jaký bude tento unikátní souboj? Honza ani Pavel si na toho druhého příliš nevěří. "Omg, tak to bude stát za to. Upřímně si vedle sebe nedokážu představit asi těžšího soupeře," zhodnotil svého protivníka Honza Vorel

"Já se bojím, že na něho asi nebudu mít," vyjádřil své obavy také Pavel Berky.

Související články

Další články