Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

MasterChef Česko 2021: O vítězství se poperou Besky, Jitka a Petra

Tři finalistky v celé své kráse.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
VIDEO

Konečně je to tady, kulinářská show MasterChef Česko televize Nova se dostala do finále! Jako první se do něj probojovala Petra, následovala ji Besky a jako poslední se k nim připojila Jitka, která porazila jediného muže, jenž se dostal před brány finále. Paolo se ke konci show stal bohužel trnem v oku spoustě diváků.

Letošní řadu kulinářské show oživila řada nových prvků a také překvapivých nástrah. Tým MasterChef Česko televize Nova se letos podíval na licenci u našich protinožců a inspiroval se především prvky, které posilují osobní vztahy v amatérské show.

Jitka


V mládí hrála závodně tenis. V juniorkách (do 18 let) vyhrála Australian Open ve čtyřhře a v roce 1997 dosáhla na 1.místo na světě v juniorské čtyřhře a 4.místo ve dvouhře. Vystudovala v rámci tenisového stipendia VŠ v USA na University of Georgia, obor sociální výzkum. Po návratu z USA osm let pracovala pro mezinárodní fitness a wellness společnost Holmes Place a po narození dětí se připojila k rodinné firmě (cestovní kanceláři) svého manžela a jeho rodičů, kde pracuje doposud."Do Masterchefa jsem se přihlásila, protože jsem byla vždy fanouškem pořadu a obdivovatelem soutěžících, ale také proto, abych po nějaké době „měla něco trochu jen svého“. Už nějakou dobu (10 let ?) jsem byla stále „jen“ máma, manželka, kuchařka, uklízečka, holka pro všechno ve firmě i doma, a tak se prostě na povrch rvala ta „stará Jitka“, která dělala kariéru, něco nového se učila, něco adrenalinového zažívala, a tak trochu překonávala sama sebe,“ říká Jitka.

PetraEnergická Petra vystudovala hru na violoncello a v současné době žije v Liberci, kde pracuje ve zdravotním zařízení. Petra se jako první dostala do finále. Často působila jako "stresař" či zmatkař, ale postupem času se ukázalo, že právě to ji dokáže nakonec vybičovat k nejlepším výkonům.

Svou zástěru dostala od Jana Punčocháře, který v ni viděl především dar chuti. Přemek Forejt říká: „Petro, já bych vás nechtěl zaměstnávat, ale strašně rád od vás jím.“

Veronika alias Besky


Veronika se narodila v Banské Bystrici, ale vysokou školu již studovala v Praze. Do Prahy se zamilovala, rozhodla se v ní zůstat a mimo jiné se přihlásit do MasterChef Česko. Pracovala v oblasti marketingu a provozovala čerpací stanici. V současné době se již věnuje své vášni, což je vaření a pečení. O Besky právě Radek Kašpárek kdysi řekl, že před ním možná stojí budoucí MasterChef Česko.

Související články

Další články