Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

MasterChef Česko 2020: Soutěžící Pepa se vrátil a je skoro o 50 kilo lehčí

+ Další 2 fotografie
Po roce se opět na obrazovky televize Nova vrátil oblíbený kulinářský pořad MasterChef Česko 2020. Do soutěže se znovu rozhodl přihlásit Josef Nemrava, jehož celoživotním snem je stát se kuchařem. Před porotu se však postavil úplně v novém kabátě.

Oblíbená kulinářská soutěž je zpět. Už dnes se o titul MasterChef Česko popere Josef Nemrava. Pepa soutěžil v pořadu i loni a těsně prohrál boj o zástěru, která znamenala vstup do TOP 16. Sám přiznal, že ho to hodně zdrtilo.

Ovšem letos je přesvědčen, že uspěje. Svůj život obrátil o sto osmdesát stupňů. Začal pravidelně trénovat a rozhodl se udělat něco i se svou váhou. Během pouhého půl roku se mu podařilo zhubnout neuvěřitelných 46 kilo, a to ještě není u konce.

Jakmile předstoupil před porotu, ozval se Radek Kašpárek. „Neviděli jsme se už někdy a nevypadal jste náhodou jinak?“ zeptal se zvídavý Kašpárek. Porotci z Pepova přiznání zůstali v šoku. Honza Punčochář se ho zeptal, proč se do soutěže vrátil. „Chtěl jsem a chci být kuchařem už od šesti let. Vaření je můj život,“ odpověděl mu Pepa. Přiznal, že ho rodiče nutili jít na střední a následně na vysokou školu. Nakonec jim udělal radost a vše splnil. Jenže srdce ho odjakživa táhlo úplně jiným směrem. Teď konečně může žít svůj sen a stát se profesionálním kuchařem.

Zda Pepa postoupí do dalšího kola, to se dozvíme už v dnes ve 21:30 na televizi Nova. Podívejte se do fotogalerie, jakou změnou si Pepa prošel.

Související články

Další články