Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

MasterChef Česko 2020 se vrátil na televizní obrazovky: Rvačka o jídlo a krvavé zranění

MasterChef Česko 2020 se vrátil na televizní obrazovky: Rvačka o jídlo a krvavé zranění
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 13 fotografií
soutěž
V úterý se na televizních obrazovkách po dlouhé pauze opět vysílal pořad MasterChef. Osm nejlepších amatérských kuchařů se hned ze začátku potýkalo s náročnou výzvou. Tentokrát totiž museli vařit pro záchranáře. I s tím se však talentovaní soutěžící poprali a vítězství mezi červeným a modrým týmem bylo velmi těsné.

Záchranná služba, hasiči a všudypřítomné drama. Tak začala kuchařská show MasterChef po prázdninové pauze. V úterý mohli diváci sledovat, jak soutěžící bojovali o postup na balkon v týmech, které se museli postarat o čtyřicet hladových záchranářů.

Opět se proti sobě postavily týmy s červenými a modrými zástěrami. Jako kapitáni byli vybráni Ivka a Roman. Zbylých šest soutěžících netrpělivě čekalo, kdo z nich zůstane ve výběru do týmů jako poslední. Tím se stal Pepa.

Pepa už není oblíbený

Přesto, že je Pepa po celou dobu soutěže velmi sebevědomý, nyní předvedl, že by si s ním ostatní neměli zahrávat. Během sbírání surovin totiž pro svůj modrý tým vzal všechno maso. To se však kapitánce červeného týmu Ivce vůbec nezamlouvalo a o maso se málem poprala. "Trochu mi začalo vadit to Pepovo ego," přiznala Ivka. Pepa ztrácí symptie ale i u jiných soupeřů. "Na Pepu se musí opatrně, pochlebovat mu a trochu polechtat ego," myslí si Pavlína.

Za to Pavlína byla tentokrát velmi žádaná a to především kvůli její energii, která se při výzvě hodila. "Pavlína a její nespokojenost je přesně ten důvod, proč jsem ji do týmu chtěl," řekl kapitán modrého týmu Roman. Ta by však uvítala spíše červený tým a při výběru to dala jasně najevo. Romana dokonce prosila, aby si ji nevybíral.

Tekla krev

Kromě rozbouřených vztahů mezi soutěžícími ale během výzvy došlo i na krvavé zranění. Během druhé části výzvy totiž museli dva členové červeného týmu kvůli prohře vařit jen za pomoci pravé ruky. Tuto nevýhodu si tak na krk vzala Ivka a Viki, která se během vaření pořezala. „To není možný, mám jednu ruku a ještě se zraním,“ vtipkovala Viki.

Ani to však červený tým nezpomalilo a nakonec se mohla Ivka, Viki, Pavel a Chili v poměru 23:17 hlasů těšit z vytouženého vítězství. Pavlína, Roman, Pepa a Evi tak budou v příštím díle čelit nejtěžší a nejdramatičtější vyřazovací výzvě v pořadu MasterChef.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy