Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

MasterChef Česko 2020: Řada novinek a také nevyřčené tajemství

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
MasterChef
Na obrazovky televize Nova se opět vrací oblíbený pořad MasterChef Česko, kde parta tří porotců hledá nejlepšího amatérského kuchaře. Soutěž bude tentokrát obohacena o řadu novinek. Co nového na soutěžící čeká?

Oblíbená kulinářská soutěž MasterChef Česko již brzy odstartuje novou sérii. V několika castingových kolech vybere porota nejlepší třicítku. Výběr se pak zúží na finálovou 16, která se utká o titul MasterChef Česko 2020. Trojice porotců, kterou tvoří Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt, přináší do kuchyně i několik novinek.

Novinky

Jednou z novinek je například imunitní výzva. Pokud soutěžící získá jedinečnou výhodu, může se vyhnout vyřazení.

Diváky mimo jiné čekají i unikátní výzvy v exteriéru. Soutěžící si vyzkouší vaření v tematických prostředích, jako je například výlov rybníka nebo hon. Porota se letos zaměřila více na českou kuchyni a uzpůsobila tomu i několik speciálních výzev. „Začíná největší a nejtěžší řada v historii MasterChef Česko!“ upozornil porotce Radek Kašpárek.

Jan Punčochář prozradil, že tentokrát to nebude pouze o titulu MasterChef. „Letos poprvé získá vítěz cenu, která je víc než peníze nebo sláva. Dostane jedinečnou možnost strávit s námi v kuchyni nějaký čas a podílet se na speciálním menu. Může si vybrat jakoukoli z našich tří restaurací!“ prozradil Punčochář.

Co jste nevěděli o MasterChef

Napadla vás někdy například otázka, jaké množství surovin spotřebovali soutěžící během natáčení? Nebo kolika lidmi je tvořen kompletní štáb a jak dlouho zabere sestříhat kompletní řadu? Podívejte se do fotogalerie a odhalte informace, o kterých jste neměli tušení.

Související články

Další články