Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

MasterChef Česko 2020: Porota nebyla spokojená s výkonem Vaška, dál nepostoupil

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
Masterchef
Ve středečním kole MasterChef Česko 2020 bojovalo o postup méně lidí, než je zvykem. Pavlíny tým z minulého dílu totiž vyhrál výzvu a automaticky byl přesunut na balkon. Zbytek soutěžících se tak musel poprat s výzvami, které jim porota opět přichystala. Bohužel tento díl musel opustil Vašek, který si neporadil ani s jedním z úkolů.

Ve čtvrtečním díle MasterChef Česko 2020 z minulého týdne se bojovalo v týmech a vytvářely se tři pokrmy z kapra pro 30 strávníků. Červený tým vedený Pavlínou dostal nejvíc hlasů a díky tomu si ona i ostatní členové party mohli rovnou užít cestu na balkon. Ve vyřazovacím středečním dílu se bojovalo s časem, surovinami a stresem.

Žabí stehýnka

V prvním kole museli soutěžící bojovat o to, kdo z nich udělá podle mistra francouzské gastronomie lepší recept ze žabími stehýnky. Nejhůře si vedl Omar a Pája, na balkon se dostala Lucie. Díky tomu mohla darovat lepší čas v druhém kole těm, které si vybrala.

Hotovka na úrovni MasterChefa

Druhá výzva byla vzít hotovku, která se dá běžně koupit za pár desítek korun v obchodě, a povznést ji na úroveň MasterChefa. Ať už se jednalo o bramborovou kaši, karbanátky nebo dochucování, ani s jedním jídlem nebyla porota stoprocentně spokojená.

Porotci se nakonec museli rozhodnout mezi dvěma soutěžícími, kterými byli Omar a Vašek. Vašek v posledním kole předvedl nejslabší výkon a proto musel soutěž MasterChef Česko 2020 opustit.

Související články

Další články