Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

MasterChef Česko 2020 opustil mamánek Pája: Porota čelí vážnému obvinění od diváků

MasterChef Česko 2020 opustil mamánek Pája: Porota čelí vážnému obvinění od diváků
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
MasterChef
Ve středu se na obrazovkách televize Nova odvysílal poslední díl MasterChefa před prázdninovou pauzou. Pokračovat se bude až v září, z čehož diváci moc nadšení nejsou. V posledním předprázdninovém díle vypadl mamánek Pája. No a co na jeho vyřazení říkají diváci? Zdá se, že by se raději zbavili ufňukané Pavlíny, které podle nich porota nadržuje.

Televize Nova ve středu odvysílala poslední díl MasterChef Česko 2020 před prázdninovou pauzou. Nikdo z diváků to nečekal a většina je z rozhodnutí, že se bude pokračovat až po prázdninách, rozhořčena.

Vypadl Pája

Ve středeční epizodě se na začátku představilo devět soutěžících. Do dalšího kola ovšem nemohli postoupit všichni. Diváci, porota a soutěžící se museli rozloučit s mamánkem Pájou Jeho včerejší výkon zkrátka na postup do dalšího kola nestačil.

Ze strany diváků přišlo na účet Páji samozřejmě mnoho vtipů a narážek na to, jaký je mamánek. "Maminka bude mít radost, že to dotáhl tak daleko," zasmála se jedna z divaček. Nicméně v komentářích se našlo i mnoho chvály. "Myslím si, že Pája v první řadě vyhrál sám nad sebou a to tím, jak se posunul vnitřně. Tomu se říká životní výhra. V tom věku....klobouček," vzkázal Pájovi jeden z diváků.

Porota není objektivní, křičí diváci

A tak se spíše zdá, že diváci by byli raději, kdyby šla z kola ven ukňouraná Pavlína. Diváci si myslí, že porota není objektivní a nadržuje Pavlíně. "Tak já dnes přepnula ihned poté, co začali chválit Pavlínku za rybu. Takže paa," napsala jedna z komentujících.

Negativními komentáři proti Pavlíně a porotě se to jenom hemží. "To, co předvedla včera porota, nemá cenu ani komentovat. Takhle vychválit průměrný jídlo je podle mě pouhým výsměchem kulinářství. Nejlepší zas byl výkon toho skřeta, co zase plakal, že nešla na balkón. Normálně se mi chce z ní zvracet," rozhořčila se divačka.

"Objektivita poroty je parádní," napsal ironicky další komentující. Podobných komentářů je nespočet. "Tahle soutěž přestává být objektivní. Škoda," povzdychla si divačka.

"Trapný a ubohý ta porota opět, Pavlínko. Div jim do huby neskočila ta, co má plný mrazák ryb," píše se dále v komentářích. "Mě už to prostě přijde hodně smutný a trapný.. celé díly jen o Pavlíně. Já chápu, že potřebují sledovanost, ale toto je síla. Pavlína v medailonku, Pavlínka ve spižírně, Pavlína v troubě, Pavlína úplně všude. A pak vyřazování a opět za titul "nejlepší kuchař večera." Myslím, že by tam úplně v klidu mohla vařit sama. Stejně je to celý jen o ní," postěžovala si další z divaček.

A co si o soutěžící Pavlíně myslíte vy? Taky se vám zdá, že jí porota nadržuje? Dejte nám vědět do komentářů.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy