Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

MasterChef Česko 2020: Mezi Pavlínou a Pepou je dusno, soutěž opustila Viki

Viki vypadala v soutěži zdravě.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
kulinářská show
V úterním dílu oblíbené kulinářské show MasterChef Česko 2020 bylo pořádně dusno. Finálová sedmička soutěžících se potýkala s další vyřazovací výzvou. Hned v prvním kole se museli kuchaři poprat se sedmi smrtelnými hříchy. V druhé výzvě měli soutěžící za úkol na talíři vytvořit motýla. Tam však klopýtla Viki, které postup uletěl. Pepa jí však vzkázal něco krásného...

Pavlína hned v první výzvě dalšího dílu pořadu MasterChef Česko 2020 měla možnost rozdělit jednotlivým soutěžícím sedm surovin, které představovaly sedm smrtelných hříchů. Vyhrála totiž výzvu s hovězím ala Rossini. Pavlína sama pro sebe vybrala jelení maso, které představovalo pýchu. Pro Chili vybrala obžerství, dostala špek. Lenost dostal Roman, musel připravit jídlo se šneky. Smilstvo, tedy jablko, přiřadila Pavlína Viki Chamtivost, také lakotu, měla Ivka, dostala šafrán. Poslední hřích - hněv a chilli - dostal Pavel

Závist, tedy čokoládu, přiřadila Pepovi, čímž mu vaření zhoršila. Tedy pečení. Pepa totiž, jak tvrdí, nepeče. "Pepa pořád tvrdí, jak nepeče, ale všichni víme, že to není pravda. Už dvakrát tady upekl skvělé věci," myslí si ostatní soutěžící. Pepa přiznal, že se opravdu nesnaží taktizovat a že mu pečení nejde.

Na celou výzvu měli 60 minut. Při předvádění pokrmů a ochutnávání se všichni opravdu zasmáli a udělali si legraci právě z jednotlivých hříchů. Na balkon však postoupil jen Pepa a ostatní soutěžící se museli poprat o postup v dalším kole.

Boj o postup na balkon

V druhé výzvě museli soutěžící připravit pokrm inspirovaný motýlem. Důraz dávali hlavně na servis. Měli možnost sledovat při práci Přemka Forejta, který předváděl Urob si sám, které nabízí ve své restauraci v Olomouci. Pepa si během výzvy lehce rýpnul do Pavlíny. "Pavlínka dělá něco sladkého a pečení je moje disciplína, takže fandím Pavlínce," řekl s ledovým klidem na balkoně.

V celé výzvě však neobstála Viki, která tak soutěž opouští. "Když ti vesmír nedá to, co si nejvíc přeješ, tak pro tebe chystá něco, co bude ještě lepší," vzkázal plačící krásce Pepa z balkonu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy