Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Masterchef 2021 ve stroji času: Přemek Forejt překvapil chlupatějšíma nohama než Habera

Masterchef 2021 ve stroji času: Přemek Forejt překvapil chlupatějšíma nohama než Habera
Zdroj: Se svolením TV Nova/Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Show

Paľo Habera, vekslák, podomní prodejce vysavačů a devadesátkové fláky. Tak vypadal nejnovější díl MasterChefa. Porotoci se oblékli jako z divoké porevoluční doby a vrátili do hry odpadlíky. Šanci pokračovat v soutěži měl ale jen jeden.Porotci MasterChefa šokovali jak diváky, tak soutěžící. Hned na úvod nejnovějšího dílu totiž před kamery nastoupili v devadesátkových ohozech. Jan Punčochář se oháknul jako vekslák, který se nechce smířit s tím, že je po revoluci, Radek Kašpárek nahodil image podomního prodejce vysavačů a Přemek Forejt jako by z oka vypadl Pavolu Haberovi s jeho legendárními kraťáskami. Téma večera bylo jasné - devadesátky, retro a tradiční české hotovky!

Sushi ptáček

Porota následně odhalila další překvapení. Do hry se totiž vrátí jeden z poražených soutěžících, své místo si ale musí vybojovat. Besky, Kuba, Jitka a spol. tak dostali pro tentokrát padla. Za plotnu se postavili odpadlíci, kteří se snažili chytnout poslední šanci za pačesy. Nechyběl samozřejmě ani oblíbený Paolo, který vypadl v posledním díle.

Prvním úkolem bylo připravit moderního španělského ptáčka, jak si pod knírem zahuhňal Punčochář. Zejména Sabina z toho nebyla vůbec nadšená. Postupně vznikala řada často zvláštních variací na tradiční český pokrm. Například Petr se inspiroval sushi a udělal jakési rolky zabalené v rýžovém papíře. "Omlouvám se, ale nic horšího jsem v životě nejedl. Je to fakt příšerný," okomentoval Petrovo "české sushi" Punčochář. Do dalšího kola tedy postoupila Sabina, Paolo, Míša, Maroš a Filip.

Tatarákové šílenství

Druhá výzva byla neméně náročná. Úkolem tentokrát bylo připravit tatarák, opět ale v moderní podobě a se zákazem použití hovězího masa. Zděšené výrazy soutěžících mluvily za vše. Vznikly tak tataráky z krevet, tuňáka nebo srnky, nevšechny ale byly vydařené...

Nakonec se rozhodovalo mezi Míšou a Paolem. Tatarák z tuňáka versus tatarák z telecího. Porotci se shodli, že oba pokrmy byly vydařené, postoupit ale mohl jen jeden, a tak se nakonec přiklonili k Paolovi. Tomu se tak povedl návrat prakticky hned poté, co ze soutěže vypadl. Naopak Míša comeback nedotáhla.

Související články

Další články