Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

MasterChef 2021: Porotu oslnila Slovenka, mezi soutěžícími je i přítelkyně slavného hokejisty

Porota opět ve stejném složení.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
MASTERCHEF 2021

Oblíbená televizní show MasterChef je zpět! Šestá řada přišla s velkou novinkou v podobě milionové odměny za vítězství. Úvodní díl šesté série nabídl řadu zajímavých soutěžících a dokonce i jedno taneční číslo. V roli porotců samozřejmě nechyběli šéfkuchaři Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář.


Dlouho očekávaná šestá řada populární kulinářské show MasterChef konečně dorazila na televizní obrazovky. Šéfkuchaři a zároveň porotoci Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář si hned na úvod nachystali pro televizní diváky i soutěžící velké překvapení. Původní půlmilionovou odměnu za vítězství zvedli na rovný milion korun.

Projevila se nervozita

Následovalo tradiční síto, ze kterého by mělo vykrystalizovat 16 soutěžících. Jako první se divákům představila sympatická Slovenka Veronika (26). Ta si pro porotu připravila domácí kari a slavné šéfkuchaře si získala takřka na první ochutnání. "Nestává se tak často, abych při prvním soustu poznal, že přede mnou stojí možná budoucí MasterChef," překvapil Kašpárek, který si vzal Veroniku pod svá Křídla.

Po slovenské rodačce následoval Jakub. Ten se živí jako barman a zároveň hudební skladatel divadelní hudby. Věří si ale, že má i na to stát se MasterChefem. Pro porotu si připravil polévku ramen s domácími nudlemi. Na Kubovi byla ale patrná nervozita, třásly se mu ruce tak moc, že pomalu nezvládl ani nakrájet přísady do svého pokrmu. Nakonec se ale zvládl i s pomocí tří šéfkuchařů uklidnit a polévkou zazářil.

Šéfkuchařská zvedačka

Kuchařskou zástěru, a tím pádem i postup do další fáze, si zasloužila i studentka ČVUT Natálie. Ta oslnila sladkými buchtičkami s krémem. Punčochář ale přijetí pod svá křídla podmínil tím, že chce vidět Natáliino taneční vystoupení. Nadaná kuchařka se totiž věnuje rokenrolu. Ten také s kamarádkami, které ji na plac doprovodily, zatancovala před porotou. I ta se pokusila o taneční zvedačku s Forejtem, tak jako na Natálii se jim to ale příliš nevydařilo.

Malinko bizarně působil mezi složitými pokrmy ostatních soutěžících salát osmadvacetiletého Matěje. Barman z Uherského Hradiště dle svých slov improvizoval, porotu ale neoslovil. Ostatně nebylo moc čím, o žádný unikátní recept nešlo, byť Matěj tvrdil, že jde o jeho unikátní kombinaci zeleniny. "Nevím, jestli vám to nevykradla moje máma minulý týden na grilovačce," vtipkoval Forejt.

Mezi posledními soutěžícími, kteří se divákům představili v první epizodě, byla i sympatická Kristýna. Ta strávila půl roku ve Vietnamu, kde se naučila řadu receptů, což využila i pro MasterChefa. Do toho soutěže ji mimochodem přihlásil její přítel, extraligový hokejista a reprezentant David Musil. Kristýna akorát potvrdila to, co už její partner dávno ví, tedy že je šikovnou kuchařkou a postoupila. O dalších postupujících bude jasno už za týden.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy