Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

MasterChef Česko 2020: Z kola ven šel Vladimír. Diváci si mysleli, že vypadne Pavlína

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
masterchef
Po první vyřazovací výzvě v soutěži MasterChef Česko 2020 šel z kola ven Vladimír. Diváci předtím vášnivě diskutovali, kdo by to měl být. Nejčastěji tipovali ambiciózní Pavlínu, která mnoho lidí rozčiluje svou údajnou ufňukaností. Ta ale v souboji o vítězství pokračuje.

Pavlína Lubojatzky dala kvůli klání o vítězství show MasterChef Česko 2020 výpověď v práci. „Nechtěla bych vypadnout, chci vyhrát,“ zopakovala několikrát z televizní obrazovky. První vyřazovací výzvu přežila!

Porota ve složení Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt vyřadila Vladimíra Písaříka, který se utkal s Omarem. Ten bude vařit i v příštím kole.

Diváci oblíbené kulinářské soutěže byli přesvědčeni, že Pavlína půjde z kola ven. „Bude to Pavlínka, když nedá ani vejce do knedlíku,“ smála se na sociální síti Barbora. „První musí jít Pavlína, od začátku mi tam nesedí. A z chlapů jednoznačně Pavel,“ přitakala Věra.

„Kéž by vypadla ufňukaná Pavlína, je děsná,“ dodala Kristýna. Souhlasila i Milena: „Tak to je asi jasné, že. Ať se nám tam hlavně Pavlínka nerozpláče!“

Najdou se ovšem i tací, kteří Pavlíně drželi palce a v MasterChefovi ji chtějí vídat i nadále. „Pavlína je podle mě super, správně trhlá a cílevědomá,“ napsala Veronika.

Tak uvidíme, zda ji porota v soutěži nechá i příští týden.

Související články

Další články