Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

MasterChef 2020 startuje: Soutěžit bude i Muž roku 2016 a model Josef Kůrka

Zdroj: instagram/@pepa_kurka
+ Dalších 7 fotografií
Masterchef 2020
MasterChef 2020 je tu, objeví se v něm i Muž roku 2016 Josef Kůrka. Pepa je nejen pohledný chlap, což dokazuje výhra v soutěži o nejkrásnějšího muže, ale také nadaný kuchař. Jak tvrdí jeho přítelkyně Bára Mottlová (33), raději se na něj bude dívat u plotny než na molu.

Na casting amatérského kuchařského pořadu MasterChef 2020 dorazil model a sympaťák Josef Kůrka. V roce 2016 vyhrál soutěž Muž roku a od té doby se mu velmi daří. Stal se fitness trenérem a s přítelkyní Bárou Mottlovou jsou spolu velmi šťastní. Tentokrát se přihlásil do další soutěže, jen upustil od modelingu a oblékl si zástěru. Rozhodl se vyzkoušet pořad MasterChef, aby dokázal, že je nejen stvořen pro modeling, ale že umí i vařit.

„Samozřejmě, když mi uvaří, je to pro mě zajímavější, než když se v trenkách proběhne po molu,“ přiznala herečka a zpěvačka Bára. „Já bych Pepovi tu zástěru dala, jen bych se na něj podívala, ani by vařit nemusel,“ dodala s láskou v očích. Na casting jela s ním, aby ho plně podpořila.

Touha po vítězství ho žene vpřed

Josef nezahálel a pro porotu si připravil lahodně vypadající hovězí maso s batátovým pyré. Ví o sobě a nebojí se to přiznat, že rád vyhrává, je to pro něj hnací motor. „Já jsem od přírody takovej, že chci vyhrávat. Jestli dneska nevyhraju, sice se z toho nezastřelím, ale bude to pro mě veliké zklamání,“ přiznal se Josef.

Jak vše dopadne se dozvíme už tuto středu 5. února, kdy nová řada MasterChefa startuje

Související články

Další články