Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

MasterChef 2020: Návrhář Pavel Berky si plní sen, porota ho poslala rovnou mezi TOP 16

Zdroj: TV Nova
výzva
Porotu MasterChefa okouzlil Pavel ze Slovenska natolik, že ho poslala rovnou mezi finálovou TOP 16. Módní návrhář Pavel Berky, který má kromě módy vášeň i pro vaření, předvedl, jak se dá skloubit cit pro navrhování oblečení s citem pro gastronomii. Z jeho kachní kreace byli všichni tři porotci paf. Pavel je tak mnohem blíž svému snu o otevření si vlastního podniku.

Pavel Berky patří k soutěžícím, kteří v druhém díle castingů MasterChef uspěli. A nejen to, jako první získal od poroty vstupenku přímo mezi finálovou šestnáctku. Nebude tak muset procházet dalšími koly, aby přesvědčil porotu o svých kulinářských dovednostech.

Vaření nebo móda?

Ze všech soutěžích je tedy teď nejblíž svému snu. Rád by si otevřel svůj vlastní podnik, i když úspěchy slaví i na poli módy.

Už během studií navázal spolupráci s firmou Veba, která dováží látky a ložní prádlo do Afriky. Své kolekce předváděl v Bratislavě, Budapešti, v Londýně a také v New Yorku. V roce 2016 vyhrál americkou soutěž v Salt Lake City, a mohl tak rok poté představit svou kolekci v rámci New York Fashion Week. Ten samý rok zvítězil v českém projektu pro mladé oděvní značky The Way a získal tak podporu pro rozvoj své vlastní, píše se o jeho dosavadních úspěších na stránkách Romea.cz

Láska ke gastronomii začala vítězit

Na svém Instagramu přiznal, že u něho začala v poslední době převažovat vášeň pro vaření. „Vždy jsem věděl, že přijde den, kdy uvnitř začnu přemýšlet i nad tím, co by se stalo, kdybych se vydal tou druhou cestou. Jaké by bylo, kdyby se Pavel Berky stal známým kuchařem. V posledních měsících se tyto myšlenky vynořovaly víc a víc a občas jsem se přistihl u toho, že vaření doma si užívám víc než práci v ateliéru,“ popsal své niterné pocity.

Zatím se zdá, že Pavel udělal dobře, když se do MasterChef Česko přihlásil. Pavel, který miluje výzvy, okouzlil porotu kachním prsem s bramborami a tzv. griliášem s kachní paštikou.

Související články

Další články