Takhle vytočená silikonová ikona Hana Mašlíková (30) dlouho nebyla.

Bulvární týdeník Spy otiskl včera na své titulní straně odkaz na článek „Zabouchnutá Mašlíková a exkluzivní první fotky s milencem“, kterým je, jak známo, fotbalový reprezentant a opora bundesligového Leverkusenu Michal Kadlec (28). Jenomže v redakci časopisu zřejmě fotbalovou reprezentaci nikdo nesleduje a nemají tam připojení na internet, a tak se stalo nevídané.

Zatímco text hovoří o prvních fotkách Mašlíkové po boku reprezentačního fotbalisty (v reálu jejich první fotky uveřejnil v úterý Blesk.cz ve své sportovní sekci), tak ve skutečnosti je na nich „Mašle“ se svým dlouholetým trenérem fitness, jímž je profesionální mistr Evropy v MMA a mistr světa v thajském boxu asociace WPKA André Reinders (32).

Záměna je to nevídaná. Reinders, kterých má za sebou 18 vítězství v profiringu, je monstrum, navíc s výrazným nosem a černými vlasy, zatímco Kadlec je mnohem drobnější blonďáček, prostě dvojice, kterou si nejde poplést ani v tunelu, stojí-li za zatáčkou.

„Tleskám tak úžasnému úlovku, skvělé sledovačce a ještě víc redaktorce, která si na Googlu neumí alespoň vyhledat, jak pan Kadlec vypadá. Nejvíc ale je, že podle fotky, na které vedle někoho sedím a povídáme si, napíše, že jsem zamilovaná!“

Situace je o to pikantnější, že jak Reinders, tak Kadlec se úzkostlivě vyhýbají jakékoli mimosportovní publicitě. Kadlec věc nechce komentovat vůbec a Reinders se jen usmál a v duchu svého celoživotního přístupu k opravdovým hodnotám vzkázal: „Na takovou blbost vážně ani nebudu reagovat.“

Mašlíkovou navíc dost rozčílil fakt, že podle článku s Reindersem „zmizeli celí rozvrkočení z baru ruku v ruce do hluboké noci“, aniž by něco takového bylo na fotkách zaznamenáno: „André je kámoš a dlouholetý trenér, nic víc, nic míň, nevěřila bych, že je něco takového v době internetu ještě vůbec v bulváru možné,“ dodává modelka, která prý ještě k věci neřekla poslední slovo.