Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Mašlíková se bude vdávat! Víme za koho a v čem, budete překvapeni!

V takových šatech se Hanka jednou vdá!
Zdroj: Facebook.com

Modelka a majitelka jedněch z největších silikonových ňader českého šoubyznysu Hana Mašlíková (32) už má svatební šaty! Tedy alespoň představu o nich. V Třebíči v hotelu Atom si sice neřekla s nikým ano, ale vyzkoušela si svatební šaty.

Pak se v nich vyfotila a fotku dala kam jinam než na Facebook. „Z dnešní přehlídky svatebních šatů v Třebíči. V tomto modelu bych se i klidně vdávala,“ napsala modelka a fitness guru k fotografii. Hanka už má svatební šaty vybrané, ale ženicha pořád nepřiznala. Všichni okolo ní to samozřejmě už vědí, že vyvoleným není nikdo jiný než její dlouholetý kamarád a fitness kolega André Reinders.

Hanka ale vztah zatím oficiálně nepotvrdila. Zřejmě si pořád nechává zadní vrátka, kdyby se náhodou objevil další fotbalista nebo hokejista, jak je u modelek zvykem.

Každopádně zamilovaný páreček spolu tráví celé dny nejen doma, ale i ve fitku. Dneska si spolu byli i zaběhat a neodradil je ani čerstvě napadaný sníh a na rozdíl od Dary s Rytmusem, kteří si už dlouho žádné selfíčko neudělali, Hanka s Andrém si pověsili na Facebook hned dvě! A nechyběl u toho ani modelčin pes Drago.

Související články

Další články