Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hana Mašlíková pózovala s hokejistou Tomášem Hertlem: Co spolu ti dva mají

Hana Mašlíková pózovala s hokejistou Tomášem Hertlem: Co spolu ti dva mají
Zdroj: Filip Matušinský
+ Dalších 6 fotografií
profi focení
Hanka Reinders Mašlíková (38) se nechala znovu profesionálně nafotit a tentokrát ve velkém stylu. Spolu s ní se na fotkách objevila nejen krásná auta a Fríský kůň, ale také slavný hokejista Tomáš Hertl (26). Hana speciálně pro eXtra prozradila, s kým se před objektivem Filipa Matušinského cítila nejlépe.

Modelka Hana Reinders byla opět ve svém živlu. Nestane se totiž často, aby se žena mohla postavit vedle aut, koní nebo dokonce pohledného mladého hokejisty, kterým byl Tomáš Hertl hrající za San Jose Sharks v NHL Hanka nám prozradila, s kým se jí fotilo lépe, zda s Hertlem nebo s Frísákem.

Láska ke koním a zvířatům

"Pro mě prostě ty koně. Já jsem unesená z Fríských koní a byl to hlavně nejkrásnější hřebec u nás za rok 2019," rozplývala se Hanka. "Chlapi, ti už mě netáhnou, už na to nemám věk," zavtipkovala.

Nebylo to první její focení se zvířaty. "Miluju zvířata, takže, když mám takovouhle možnost, tak ji ráda využiju," dodala Mašlíková. Její předposlední focení s koněm jí však přináší ty smutnější vzpomínky. "Naposledy jsem fotila s mým koněm, také Fríským, ale ten je bohužel nahoře," dodala nakonec Hanka.

Fotky dopadly naprosto skvěle, co myslíte? A tedy, že by Hanka neměla věk na mužské, to se říct nedá... Je to opravdu kočka.

Jak se fotí s Hankou?

"S Hankou jsem fotil po šesti letech a kromě toho, že v obličeji se prostě nemění, na těle po boku svého manžela solidně zamakala. Tahle holka prostě nestárne... Tomáš se na focení jen mihl, protože je tu na skok a tak času nemá nazbyt, ale zhostil se focení jako profík a mohli jsme ho za půl hodinky pustit. A přítomnost mého dětského snu, Lamborghini Diablo, které nám všem mé věkové kategorie viselo v dětském pokoji, můj skvělý zážitek z focení pro Auto z dovozu jen umocnilo. Nikdy jsem nedoufal, že si na něj někdy sáhnu v reálu," popsal fotograf Filip Matušinský, který se na projektu Auto z dovozu podílí.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy